10 енергозберігаючих порад для весни

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Окрім наведених нижче порад, перегляньте розділи нашого сайту, щоб отримати додаткові способи зменшення рахунків за енергію цієї весни. Можливо, саме тепловізійна зйомка стане вам у нагоді для визначення дефекту стін чи поганої ізоляції будинку. Детальніше про тепловізійну зйомку читайте тут.

Зазвичай, з початком нового сезону з’являється нова можливість знайти способи економії енергії та грошей. Заощаджені кошти ви можете витратити на ту ж модернізацію вашого дому.


10 простих порад

Ось лише кілька простих речей, які ви можете зробити для підвищення енергоефективності та комфорту вашого будинку:

1. Обслуговуйте свій кондиціонер. Легке обслуговування, таке як регулярна заміна чи очищення повітряних фільтрів, може знизити споживання енергії системи охолодження на 15%. Крім того, перший день весни може служити нагадуванням для перевірки стану випарника кондиціонера, який необхідно щорічно чистити, щоб система працювала на оптимальних рівнях.

2. Відкрийте вікна. Відкриваючи вікна та регулярно провітрюючи будинок, ви дозволяєте природно охолодити ваш будинок без включення кондиціонерів. Це ідеальна тактика навесні, коли температура ще не така висока.

3. Використовуйте стельові вентилятори. Охолодження вашого будинку зі стельовими вентиляторами дозволить вам істотно економити. Це може допомогти знизити рахунки за електроенергію, не жертвуючи загальним комфортом.

4. Готуйте на вулиці. У більш теплі весняні дні, використовуйте відкритий гриль замість газової чи електричної плити.

5. Встановіть захист на вікна. Енергоефективні обробки вікон або покриття, такі як жалюзі, штори та плівки, можуть призвести до зменшення теплового нагріву кімнат при підвищенні температури. Ці пристрої не тільки покращують зовнішній вигляд вашого будинку, але також зменшують витрати на енергію.

6. Ущільнення повітря. Використовуючи недорогі ущільнювачі, щоб закрити тріщини та отвори у вашому будинку, ви не даєте охолодженому повітрю виходити з будинку.

7. Використовуйте сонячне світло. Використовуйте вікна та мансардні вікна, щоб освітити ваш будинок.

8. Встановіть термостат. У теплі дні встановлення програмованого термостату на більш високий рівень, коли ви не вдома, може допомогти зменшити витрати на енергію приблизно на 10 відсотків.

9. Ущільнення вентиляційних каналів. Потрапляння повітря через вентиляційні канали може призвести до високих витрат на електроенергію, що становить майже 30 відсотків споживання енергії системою охолодження. Герметизація і ізоляція каналів може допомогти знизити рахунки за електроенергію.

10. Увімкніть вентилятори для ванної кімнати. Вентилятори у ванній кімнаті висмоктують тепло і вологість, підвищуючи комфорт у вашому домі.


Ознайомтеся з нашою інформацією про домашнє охолодження та озеленення для отримання додаткових способів скоротити витрати на енергію цієї весни. Також відвідайте розділ блог сайту Energy Consulting для отримання додаткових порад щодо підвищення енергоефективності вашого будинку.

Ось поки все, що потрібно знати, щоб ваш будинок був комфортним для перебування і заощаджував енергію.

© 2019 Smarty.