10 найкращих порад економії енергії цього літа

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

З настанням перших днів літа для багатьох з нас починається активний сезон: поїздки на пляж, концерти на відкритому повітрі та прохолодні напої. Літо також є прекрасним сезоном для економії енергії та грошей у вашому домі. Пропонуємо вашій увазі декілька корисних порад, які допоможуть вам розпочати економію цього літа.


Поради з енергозбереження влітку

  • Освітлення складає близько 10% витрат на електроенергію вдома. Ви можете заощадити до 80% цієї енергії, просто замінивши свої звичайні лампи розжарювання компактними люмінесцентними лампами (КЛЛ) та світловими діодами (світлодіодами). Вони працюватимуть набагато довше, заощаджуючи вам гроші.
  • Ще одна вагома причина переходу до вибору енергоефективного освітлення полягає в тому, що це може знизити витрати на охолодження. Тільки 10% енергії з традиційних ламп використовується для світла – решта витрачається як тепло. Використовуючи світлодіоди, що зменшують тепло, ви можете скоротити потреби у кондиціонерах та заощадити гроші.
  • Якщо ви плануєте перебудувати свій будинок, скористайтеся всіма перевагами денного світла. Ви можете впустити більше сонячного світла у ваш дім шляхом модернізації енергоефективних вікон та зменшення необхідності штучного освітлення (та електрики!).
  • Іншим способом скористатися тривалим сонячним світлом є встановлення зовнішнього сонячного освітлення. Сонячні ліхтарі легко встановлюються, практично не потребують технічного обслуговування та використовують безкоштовну електрику.
  • Встановивши високоефективний кондиціонер – ви можете зменшити споживання енергії на 20% – 50% і заощадити гроші.
  • Встановіть прохолодний дах для вашого будинку. Прохолодні дахи розроблені таким чином, щоб відбивати більше сонячного світла та поглинати менше тепла – зменшуючи витрати на енергоносії, зменшуючи потреби в охолодженні.
  • Ви можете зменшити витрати на охолодження за допомогою ландшафтного затінення. Стратегічне розташування дерев, чагарників та рослин навколо вашого будинку може зменшити теплове випромінювання та охолоджувати повітря, перш ніж воно досягне стін та вікон вашого будинку.
  • Якщо у вас є басейн, ви можете зменшити рахунки за опалення, встановивши високопродуктивний або сонячний нагрівач басейну або використовуючи кришку для басейну.
  • Насолоджуйтесь ранковими пробіжками, робіть фізичні вправи, заощаджуйте гроші на прогулянці або їзді на велосипеді, а не на використанні автомобіля. Якщо вам таки доведеться їздити автомобілем, перегляньте ці поради, щоб зменшити кількість палива, яке ви використовуєте.
  • За рахунок належної ізоляції та ущільнення повітря у вашому домі ви можете зменшити витрати на кондиціювання, зберігаючи більше охолодження у вашому домі. Дізнайтеся більше про ізоляцію та повітряне ущільнення.

Які ще поради для економії енергії та грошей вам цікаві? Дізнавайтеся більше з блогу компанії Energy Consulting. Вартість наших послуг. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.