10 порад з економії енергії та грошей взимку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Використання програмованого термостата – це один із способів зберегти енергію у вашому домі цієї зими.

Зима для багатьох з нас це сезон святкових розпродажів, подарунків, гарячого чаю, а також час, проведений з друзями та родиною. Для тих з нас, хто любить зберігати енергію, зимовий сезон також означає, що існує багато способів заощаджувати гроші за рахунок збереження енергії. Ознайомтеся з наведеними нижче простими порадами.


Як навчитися економити енергію

  • Повітряне ущільнення та ізоляція вашого будинку: ви можете запобігти втечам тепла або холоду у ваш будинок – зниження рахунків за опалення шляхом ізоляції та повітряним ущільненням вашого будинку.
  • Використовуйте програмований термостат: ви можете зменшити витрату тепла за допомогою програмованого термостата, який може зменшити тепло в певний час, коли ви знаходитесь далеко від дому та збільшити тепло, перш ніж ви повернетеся на вечерю.
  • Установіть енергоефективні двері та вікна: двері та вікна – це місця, де може легко пройти холодне/тепле повітря, тому, встановлюючи енергоефективні двері та вікна, ви можете економити енергію та гроші завдяки якісній ізоляції.
  • Використовуйте світлодіодні світильники: світлодіодні лампи можуть працювати у 25 разів довше, ніж традиційні лампи розжарювання. Використовуючи світлодіодне святкове освітлення для будинку, ви можете бути впевнені, що ви не будете витрачати зайвих грошей, щоб насолоджуватися ними всі свята.
  • Вимкніть світло: якщо взимку ви більшість часу відпочиваєте у вітальні, ви можете заощадити енергію, переконавшись, що світло в інших кімнатах вимкнено.
  • Використовуйте регулятори освітлення: ви можете заощадити додаткові гроші на рахунку за електроенергію за допомогою датчика руху та елементів керування таймером.
  • Знизьте температуру нагрівання води: один важливий спосіб зменшити споживання енергії, це просто знизити температуру води у водонагрівачі. Якщо вам доведеться поїхати з дому на три або більше днів підряд, встановіть водонагрівач на найнижчу позначку або взагалі вимкніть його.
  • Вимкніть електроніку: коли ви знаходитесь не вдома, відключіть DVD, телевізори та комп’ютери, щоб заощадити енергію та гроші. Ця вся електроніка може пасивно використовувати енергію. Ось ще кілька порад.
  • Використовуйте мережеві фільтри живлення: якщо вам не до вподоби ідея бігати по будинку, щоб вимкнути все, використовуйте мережеві фільтри для підключення декількох пристроїв, а потім вимкніть їх.
  • Закрийте штори: останнє, але не менш важливе, ще один корисний спосіб зберегти енергію під час відпустки полягає в закритті жалюзі та штор. Закрийте свої штори вночі, щоб захиститися від прохолодного повітря; відкрийте їх протягом дня, щоб впустити сонячне проміння в дім.

Взимку є багато способів заощадити енергію та гроші. Цікавитесь тим, як підвищити енергоефективність свого будинку? Телефонуйте в Energy Consulting за телефонами вказаними на сайті. Дізнайтеся більше про тепловізійну зйомку, енергоаудит та енергоменеджмент.

© 2019 Smarty.