10 способів заощаджувати енергію в новому році

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

“Все геніальне просте” – це твердження, до якого варто звертатися у складних ситуаціях. І хоча, як правило, не кожен, хто приймає новорічні рішення, є великим шанувальником всіляких списків вдосконалень, все ж варто спробувати. Так, це досить цікаво, ці прості поради – це чудовий спосіб заощадити гроші та енергію протягом Нового року.


Економія в Новому році

Отже, ось десять способів економити гроші та енергію:

  • Досліджуйте альтернативи для економії грошей на пальному, зменшуючи вуглецеві викиди і збільшуйте ефективність використання палива.
  • Переконайтеся, що ваш програмований термостат встановлений на оптимальні налаштування. Повернення термостату на кілька градусів, коли ви не вдома, може заощадити близько 10% на рік на рахунках за опалення та охолодження.
  • Перевірте наявність повітряних витоків та усуньте їх. Хоча ці поліпшення незначні, але їх варто перевірити, чи не пропустили ви ніяких витоків, і подивіться, чи потрібно замінити будь-які ущільнювачі.
  • Подивіться, чи мансарда правильно ізольована. Мансарди часто є одним з найпростіших місць в будинку для ізоляції.
  • Подбайте про ущільнення та ізоляцію стін фундаменту та перевірте наявність проблем з вологістю та сирістю.
  • Тримайте водяний нагрівач при температурі 50 градусів та встановіть ізоляцію для труб гарячого водопостачання. Ці дві поради можуть заощадити до 15% витрат на енергію.
  • Переконайтеся, що будь-які придбані електроприлади оцінюються за ENERGY STAR, які використовують менше енергії, заощаджують гроші та допомагають захистити навколишнє середовище.
  • Попереджуйте фантомні енергетичні навантаження (“енергетичні вампіри”), від’єднавши прилади, коли їх не використовується.

Продовжуйте розповідати всім, як легко заощадити гроші та енергію вдома, особливо в час свят! Підвищення вартості комунальних послуг неминуче, а от вміння раціонально користуватися будь-якими ресурсами стане завжди в нагоді. Щоб отримати більше грошей та поради щодо енергозбереження, відвідайте наш блог ІННІТІ Енерджі Консалтинг.


Все про енергозбереження і більше – компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Пропонуємо послуги енергоаудиту, тепловізійної зйомки та утеплення. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.