3 поради економії енергії в режимі очікування

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як зменшити використання енергії в режимі очікування? Користуючись мережевими фільтрами для вимкнення електроніки та пристроїв, коли вони не використовуються, гарантує їх справжнє відключення та припинення використання додаткової електроенергії.

Чи знали ви, що якщо ваш телевізор, комп’ютер та інші пристрої підключені, вони спокійно споживають електрику протягом дня, кожен день, навіть коли вони вимкнені? Це явище називається енергією очікування або електричною потужністю, споживаною продуктами, коли вони вимикаються або в режимі очікування. Ми можемо цього не помічати, але енергозбереження – це велика проблема. Ці втрати становлять від 5 до 10 відсотків споживання житлової енергії, що відображаються в наших комунальних рахунках.


3 прості поради для зменшення використання електроенергії

На щастя, є способи знизити навантаження на енергію в режимі очікування та заощадити гроші, і ми тут, щоб надати вам три простих поради, які ви можете використати прямо зараз:

  • Використовуйте мережевий фільтр з перемикачем. Ви можете використовувати роз’єм живлення з вимикачами вмикання / вимикання, щоб підключити пристрій. Наприклад, у вітальні в одному місці можна підключити телевізор, DVD-плеєр, ігрову систему та звукову систему. В робочому кабінеті в інший блок живлення можна увімкнути комп’ютер, принтер, подрібнювач паперу, лампу та телефонний зарядний пристрій. Якщо ви підключите всі ваші пристрої до мережевого фільтра живлення та вимкнете кнопку живлення, коли ці прилади не використовуються, вони справді перестануть споживати електроенергію.
  • Відключіть свої прилади. Ще один надійний спосіб зменшити споживання енергії в режимі очікування полягає в тому, щоб просто відключити ваші прилади. Тепер існують деякі прилади, які ви, можливо, не захочете відключати, наприклад, цифровий будильник у вашій спальні чи холодильник. Не раціонально налаштовувати щодня будильник або купувати свіжі продукти! Але існує безліч пристроїв, які вам не знадобиться налаштовувати, наприклад, мікрохвильову піч чи тостер.
  • Подумайте про використання енергоефективних продуктів ENERGY STAR®. Багато продуктів ENERGY STAR є енергоефективними та споживають менше енергії в режимі очікування, ніж аналогічні продукти, що не відповідають ENERGY STAR. ENERGY STAR – це сертифікований стандарт енергоефективності товарів, прийнятий у більшості європейських країн.

Отже, ви вже знаєте три простих способи знизити або припинити споживання енергії в режимі очікування, а також заощадити гроші! Шукайте багато іншої інформації про енергозбереження в нашому блозі.


Зменшуйте пасивне споживання енергії: вимикати електроніку, коли вона не використовується, та використовуйте енергоефективну техніку.

Яким чином скоротити витрати на опалення та інші комунальні послуги дізнайтеся в Energy Consulting. Дізнайтеся ціни на енергоаудит та тепловізійну зйомку. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.