4 способи модернізації вашого будинку з використанням екологічно чистих технологій

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Купівля будинку – це найбільша інвестиція, яку більшість з нас коли-небудь зробить у своєму житті. Один з кращих способів захистити цю покупку – інвестувати в інноваційні технології. Завдяки новим технологіям існує ряд варіантів поліпшення енергоефективності будинку. Завдяки передовим приладам опалення та охолодження, енергоефективні пристрої можуть знизити витрати і, в деяких випадках, навіть підвищити вартысть вашого будинку.

Розглянемо 4 варіанти чистої енергії, які можна застосувати в своєму будинку.


Сонячні панелі

Було доведено, що встановлення сонячних панелей підвищує вартість будинку. Дослідження показують, що звичайні покупці завжди готові викласти більше грошей в будинок, який має свої власні сонячні енергетичні системи, що представляють бонус, який додає певну суму до загальної вартості будинку.

Велика кількість сонячних панелей в даний час встановлена по всій країні. Для професіоналів в сфері нерухомості буде важливо гідно оцінити наявність сонячних установок в будинку.


Використання термостатів

З огляду на масове використання сучасних смартфонів, не дивно, що багато споживачів також вимагають розумних домашніх технологій, включаючи підключення термостатів. Ця технологія дозволяє власникам контролювати і управляти опаленням і охолодженням їхнього будинку. Недавнє дослідження споживачів показало, що 12% відремонтованих будинків включають модернізовані термостати в їх дизайні.

Середньостатистична сім’я витрачає близько половини свого річного доходу на оплату рахунків за електроенергію на опалення та охолодження будинку. Підключення термостатів, що автоматично налаштовують температурні точки, навіть коли ніхто не перебуває вдома, і утримують необхідну температуру, що в свої чергу економить електроенергію і гроші.

Дізнайтеся, як встановити домашній термостат, щоб в будинку було завжди комфортно і при цьому економити енергію і гроші.


Вікна

Сонячне світло проникає через вікна в будинок. Вікна можуть підвищити ефективність використання енергії в будинку.

З ростом споживчого попиту на екологічно чисті продукти і послуги, більшість будівельників вживають заходів щодо підвищення ефективності при проектуванні нових будівель. Дев’яносто п’ять відсотків з них включають енергоефективні вікна.

Модернізація ефективності ваших вікон може стати сильною стратегією для того, щоб зробити ваш будинок більш комфортним і економічним. Деякі із заходів, які ви можете зробити, включають заміну старих склопакетів на нові – енергозберігаючі.


Світлодіодне освітлення

Світлодіоди використовують на 75% менше енергії, ніж лампа розжарювання.

Чи можна економити енергію і гроші так само просто, як вкрутити лампочку? Енергія і економія витрат від світлодіодних лампочок роблять їх очевидно необхідними для вашого будинку. Світлодіоди використовують як мінімум на 75% менше енергії і працюють в 25 разів довше, ніж традиційні лампи розжарювання. Вони також більш довговічні. Світлодіодні лампи, встановлені в кімнаті вашої дитини, все ще можуть працювати, коли вона закінчить середню школу.


Які заходи ви зробили для модернізації свого будинку за рахунок використання нових джерел енергії та енергоефективності? Хочете дізнатися більше як економити сімейний бюджет і підвищити енергоефективність вашого будинку? Звертайтеся до нас за телефонами вказаними на сайті. Ми працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях.

© 2019 Smarty.