5 кроків до енергоефективних вікон

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Нехай тепло залишається в будинку, а ваші гроші в гаманці – дотримуйтесь найновіших правил ремонту та заміни вікон. Зараз саме час подумати, що заміна старих вікон є єдиним способом зберегти тепло взимку. Подумайте про це ще раз!

Перехід на нові енергозберігаючі вікна може бути дорогим заходом енергозбереження. Але незважаючи вік вікон, ви можете покращити комфорт вашого будинку та знизити рахунки за енергію шляхом ущільнення витоків повітря, ремонту вікон та інвестування в кращу ізоляцію.

Якщо вікна в досить хорошому стані, то прикріплення захисних плівок, встановлення жалюзі та ролет, може підвищити енергоефективність та комфорт в будинку. Незалежно від того, чи є ви професійним підрядником для роботи вдома або власником домашнього господарства, виконайте наступні п’ять простих кроків, щоб зробити ваші вікна більш енергоефективними.


Крок 1. Підготовка вікон

Щоб визначити, чи слід виконувати вдосконалення, перевірте кожне вікно, щоб переконатися, що відсутні тріщини в склі, гниття дерева, зламані деталі або сильні витоки повітря та води. Якщо навколо рами вікна є очевидні витоки, може знадобитися ремонт. Ви можете дізнатись більше про енергозберігаючий і довговічний ремонт вікон із посібника з ремонту деревини.


Крок 2. Встановіть високопродуктивні захисні ролети

Якщо ваші вікна знаходиться у хорошому стані, але ви все ще стурбовані комфортом, втратою тепла та витоком повітря, розгляньте можливість встановлення ролетів. Встановлюються вони, як правило, на зовнішню частину будинку над вікнами, але й можливий монтаж всередині приміщення.

Будь-яка добре встановлена ролета може зменшити проникнення повітря через вікно, незалежно від його покриття. Захисні плівки для вікон можуть змінювати кількість сонячного випромінювання, яке проходить в будинок через вікна.

Насправді, додаткові витрати на використання захисних плівок чи ролетів є дуже важливими інвестиціями. Нещодавнє дослідження показало, що екологічно чисті вікна є економічно вигідними у всіх кліматичних зонах, середня окупність яких становить від двох до чотирьох років.


Крок 3: Оберіть якісні ролети

Незважаючи на те, що деякі роздрібні продавці мають стандартні розміри ролет для вікон, щоб забезпечити відповідність своїм існуючим вікнам, ролета, як правило, повинні бути зроблені на замовлення. Якісні захисні ролети підвищують теплоізоляцію в холодну пору року, здатні знизити можливі втрати тепла на 50%, а це відчутна економія на опаленні будинку.


Крок 4. Шукайте стимули для встановлення енергоефективних вікон

Часто місцеві підприємств пропонують знижки та акції для придбання та встановлення енергоефективних вікон. В Україні діє Урядова програма «теплих кредитів», за якими надається додаткова компенсація (з місцевих бюджетів) по тілу або відсотках за «теплими» кредитами. На сьогодні працює 206 таких програм різного рівня в усіх регіонах України.


Крок 5: Врахуйте всі переваги ролет

Незважаючи на те, що призначення ролет захищати вікна, вони можуть бути чудовим доповненням дизайну вашого будинку. Вони є успішною заміною решіток, так як краще захищають від вандалізму і мають протизламні властивості.

Захисні ролети можуть допомогти заощадити 12-33 відсотки в рік витрат на опалення та охолодження, – це висновок, який грунтується на польових тестах та тематичних дослідженнях.

Щоб отримати додаткові способи заощаджувати енергію вдома: відвідайте блог Energy Consulting.

Переваги ролет:

  • Мають протизламні властивості
  • Не псують зовнішній вигляд будинку
  • Завдяки широкій гаммі кольорів відмінно поєднуються з кольором фасаду
  • Зменшують витрати на опалення
  • Захищають від зовнішнього шуму.

Чудовий спосіб обстежити свій будинок на наявність витоків тепла – замовити тепловізійну зйомку від Energy Consulting. Вартість послуги “тепловізійна зйомка” тут. Отримайте безкоштовну консультацію щодо енергозбереження: телефонуйте та пишіть нам!

© 2019 Smarty.