5 порад, як зберегти тепло цієї зими

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Холодна погода не за горами, і навіть якщо у вашому регіоні все ще тепло, підготовка до зими саме тепер може заощадити вам гроші і зігрітися, коли прийдуть холоди. Ось кілька простих порад, які ви можете зробити, аби зберегти тепло в своєму будинку цієї зими.


1. Ефективний камін

Зимовий час – найкращий час, щоб запалити вогонь у каміні і насолодитися теплом, яке він приносить в будинок. Але перш, ніж ви зберетеся всією сім’єю перед своїм каміном, приділіть йому трохи уваги.

По-перше, подумайте про заміну неефективного каміна на дровах на більш ефективну піч на дровах або газову установку. Це може перетворити ваш камін з красивого елементу інтер’єру, в ефективний обігрівач вашого будинку. Перетворення вашого каміна не тільки заощадить вам щомісячні витрати на опалення, але і може повернути гроші в кишеню. Деякі фірми пропонують знижки для оновлення вашого неефективного каміна.

Якщо ви не зацікавлені в оновленні свого каміна, спробуйте додати скляні дверцята з системою обміну тепла і повітря, і переконайтеся, що ваш камін очищений, а димовий клапан правильно закритий. Ви повинні також спробувати закривати заслінку каміна, якщо в ньому немає вогню.


2. Використовуйте вентилятор по-новому

У літню пору вентилятор – прекрасний спосіб зберегти прохолоду, але в зимовий час він також може допомогти циркулювати теплому повітрю. Коли ви змінюєте напрямок обертання лез вашого вентилятора (є невеликий перемикач на корпусі двигуна), вентилятор буде штовхати тепле повітря вниз і рециркулювати його через кімнату. Щоб ваш вентилятор обертався в правильному напрямку, встановіть його так, щоб леза оберталися за годинниковою стрілкою, коли ви дивитеся вгору.


3. Підготуйте свій газон і сад до зимівлі

Ландшафтний дизайн може заощадити вам енергію, якщо за ним належним чином доглядати і планувати. Вітрозахист може допомогти заблокувати холодний зимовий вітер і зберегти ваш будинок в теплі і затишку. Стіна або паркан, вічнозелені дерева і чагарники, висаджені на півночі, заході і сході вашого будинку, можуть бути найбільш ефективними в створенні вітрозахисту і скороченні витрат на опалення.

Щоб гарантувати що сильний снігопад не зламає гілки, які можуть забезпечити чудову тінь і охолодити в літні місяці, струсіть сніг з гілок дерев за допомогою швабри або мітли, щоб полегшити частину ваги снігу.


4. Утеплення + ізоляція

Скорочення кількості повітря, яке потрапляє в ваш будинок, і йде з нього – економічний спосіб скоротити витрати на опалення та охолодження, поліпшити довговічність, підвищити комфорт і створити більш здорову внутрішню атмосферу. Утеплення і захист від атмосферних опадів – це дві прості та ефективні технології герметизації, які забезпечують швидку віддачу від інвестицій, часто за один рік або навіть менше.


5. Вікна, вікна, вікна

Ваші вікна роблять більше, ніж просто дають можливість бачити засніжені двори. Вони також забезпечують бар’єр для холоду. Вікна з енергозберігаючими склопакетами зменшують втрати тепла і навіть відбивають частину тепла в приміщенні. Установка енергоефективних склопакетів також може зменшити втрати тепла через вікна приблизно на 10-20%.

Хоча може здатися, що літні дні нескінченні, але зима не за горами, і підготовка вашого будинку до холодів тепер може проходити не поспішаючи, ніж коли температура впаде нижче позначки “плюс”.


Дізнайтеся більше про розвиток і впровадження енергетичних заходів в вашому домі в нашій компанії Energy Consulting. Замовте недорогий і професійний енергоаудит у Львові, Івано-Франківську чи Тернополі.

© 2019 Smarty.