5 речей, які ви повинні знати про геотермальні теплові насоси

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

В наші дні споживачі мають великий вибір, коли мова йде про системи опалення та охолодження. Один з варіантів знаходиться прямо під їх ногами, користуючись постійною підземною температурою землі, розташованою майже на 9 метрів нижче поверхні.


Геотермальні теплові насоси

Давайте дізнаємося більше про геотермальні теплові насоси.

Геотермальні теплові насоси (ГТН), також відомі як теплові насоси з заземленням, можуть нагрівати, охолоджувати і навіть подавати гарячу воду в будинок, передаючи тепло на землю або з неї. Ця технологія дозволяє споживачам комфортно працювати більше 50 років і може скоротити рахунки за електроенергію на 65% в порівнянні з традиційними установками.

Отже, якщо ви плануєте встановити систему ГТН для свого будинку або бізнесу, слухайте. Ось п’ять речей, які вам потрібно знати про геотермальні теплові насоси.


Геотермальні теплові насоси можуть використовуватися в будь-якому кліматі

Геотермальні теплові насоси можуть працювати в будь-яких кліматичних або холодних умовах через постійну підземну температуру землі (залежно від місця розташування). Фактично, мільйони систем ГТН вже використовуються будинками та підприємствами для опалення та охолодження в усьому світі, і це включає в себе всі 50 штатів США.


Відкриті і замкнуті системи

У споживачів є кілька варіантів для розгляду, коли мова заходить про вибір системи ГТН, включаючи проекти з замкнутим або розімкнутим контуром. Більшість (85%) ГТН в Сполучених Штатах використовують наземні теплообмінники для циркуляції рідини через замкнутий контур. Труби, як правило, виготовлені з пластику і втоплені горизонтально (до глибини до 2 метрів) або вертикально (до глибини до 180 метрів). Конструкція наземної системи теплообміну може варіюватися і залежить від клімату, умов грунту, наявності землі, доступності грунтових вод або поверхневих водних об’єктів і місцевих витрат на установку на місці.


Геотермальні теплові насоси довговічні

Подумайте про геотермальні теплові насоси як про довгострокові інвестиції. Вони побудовані так, щоб працювати і мати дуже довгий термін служби. Вони забезпечують найнижчу вартість опалення, високу надійність і безпеку серед всіх існуючих систем.

Хоча витрати на установку можуть бути в кілька разів вище, ГТН на 65% ефективніше традиційних блоків і з плином часу окуповують себе.


Геотермальні теплові насоси скорочують пікові потреби в електроенергії і викиди вуглецю

Як згадувалося вище, ГТН більш енергоефективні, ніж традиційні системи, і можуть полегшити навантаження на електричну мережу, особливо під час літньої пікової спеки. Крім того, вони можуть допомогти знизити викиди вуглекислого газу завдяки їх високій ефективності.


На самому першому етапі – етапі проектування необхідно вибрати модель теплового насоса. Цей вибір залежить від багатьох факторів: особливостей опалювального будинку, режимів роботи системи опалення та гарячого водопостачання і необхідної потужності.

Ми порекомендуємо вам кращі рішення ефективного використання електроенергії для вашого будинку. Звертайтеся до нас за телефонами вказаними на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.