5 швидких способів економії енергії на охолодженні влітку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Влітку буває дуже жарко – і це факт. При температурах, що досягають сорока і вище градусів в багатьох частинах країни, системи кондиціонування повітря працюють дуже старанно, щоб охолодити повітря. У той час як кондиціонери забезпечують комфорт, вони також використовують багато енергії.

Чи знаєте ви, що на охолодження припадає близько 6 відсотків від загальної енергії, споживаної в середній сім’ї, що становить більшу частину вашого бюджету на рік!


Прості способи економії

Ось кілька простих кроків, які ви можете зробити, щоб відчувати себе добре і економити енергію в спекотні літні дні:

1. Встановіть стельовий вентилятор.
Використання стельового вентилятора в спекотні дні дозволить вам підняти налаштування термостата кондиціонера на 4 градуси, не жертвуючи своїм комфортом. Якщо у вас є кондиціонер для охолодження повітря, спробуйте використовувати вентилятор поруч з ним, щоб поширити охолоджене повітря на інші частини кімнати і будинку.

2. Підтримуйте своє обладнання в робочому стані.
Коли в останній раз ви міняли фільтр для кондиціонера? Регулярна заміна фільтра може знизити споживання енергії кондиціонера на 5-15%. Навіть з фільтрами котушки випарника вашої системи іноді можуть збирати бруд. Прочистіть їх, щоб поліпшити повітряний потік. Зверніться в компанію з обслуговування кондиціонерів.

3. Встановіть термостат.
Коли справа доходить до охолодження, кожна позначка має значення. Ви можете заощадити до 10 відсотків на рік на витратах на охолодження, повернувши ваш термостат на 7-10 градусів від звичайного налаштування охолодження всього на вісім годин на день. Чим менше різниця між внутрішньою і зовнішньою температурою, тим нижче буде загальний рахунок за охолодження.

4. Закрийте всі щілини.
Важливо не пропускати тепле повітря в будинок для того, щоб залишатися в прохолоді в літні дні. Перевірте наявність тріщин навколо країв вікон і дверей і нанесіть ущільнювач, щоб закрити їх.

5. Блокуйте сонячне світло.
Коли ви перебуваєте зовні, тінь – це довгоочікуваний перепочинок від яскравого літнього сонця. Те ж саме можна сказати і про внутрішню частину вашого будинку. Енергоефективні віконні захисти, такі як жалюзі, можуть блокувати сонячне світло і утримувати тепло. Свытловыдбиваючы жалюзі можуть знизити споживання тепла приблизно на 45 відсотків, коли вони повністю закриті і опущені.


Ознайомтеся з сайтом Energy Consulting для отримання додаткових порад про те, як економити енергію і гроші протягом всього року. Для вашої зручності ми працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях.

© 2019 Smarty.