5 цікавих фактів про сонячне опалення

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Сонячні системи опалення можуть бути економічно ефективним способом підігріву вашого будинку взимку.

Більшість людей знайомі з сонячними фотоелектричними панелями, але не всі знають про використання сонячних батарей у якості джерела тепла в своїх будинках. Активне сонячне опалення використовує сонячну енергію для нагрівання рідини або повітря, яка потім переносить сонячне тепло безпосередньо на внутрішній простір або систему зберігання для подальшого використання. Системи сонячного опалення часто доповнюють інші системи опалення, такі як водяне опалення, котли, абсорбційні теплові насоси.


Як використовувати енергію сонця?

Ось п’ять цікавих речей, які ви, можливо, не знали про активне сонячне опалення:

  • Активні сонячні системи опалення насправді є найбільш економічно ефективними в холодному кліматі, який має хороші сонячні ресурси.
  • Як водяні, так і повітряні системи можуть допомогти доповнити систему опалення в вашому будинку.
  • Системи, як правило, мають гарантії від 10 років і більше, але повинні працювати ще довше.
  • Держава пропонує податкові пільги з податку на прибуток, податкові пільги або відрахування податку на прибуток, а також звільнення від податку на майно або відрахування для систем сонячної енергії.
  • Сонячні системи опалення зменшують кількість забруднення повітря та парникових газів, які, як правило, виникають у результаті використання викопного палива для опалення та виробництва електроенергії.

Сонячна енергія практично невичерпна, вона безкоштовна та екологічно чиста. Сучасні опалювальні системи можуть добре поєднуватися з сонячними колекторами, роблячи сонячні системи обігріву доступними для отримання гарячої води або для подачі додаткового тепла в дім.

Якщо вам цікаво дізнатись більше про сонячні системи опалення, у блозі Energy Consulting є багато корисних порад та інформації, які допоможуть вам визначитися, яка система чистої енергії може бути для вас найкращою!


Плануєте провести енергоаудит будинку чи підприємства? Компанія Energy Consulting до ваших послуг. Пропонуємо професійний та доступний енергоменеджмент, тепловізійну зйомку та енергоаудит. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.