5 загальних міфів про сонячні батареї

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Є багато неправильних уявлень про сонячні батареї.

Простий веб-пошук виявляє близько 49 мільйонів результатів по сонячну енергію. Це гаряча тема, і це справедливо. Кількість сонячних батарей, підключених до мережі, експоненціально зросла за останні кілька років, і на сьогоднішній рік налічується величезна кількість сонячних установок, які виробляють електрику.

Цей чисте джерело енергії не забруднює наше повітря і легшає дихати, а також власники будинків з сонячними батареями підвищують вартість своїх будинків. З усім цим інтересом і великою кількістю доступної інформації, давайте зупинимося, щоб відокремити факти від видумок. Ось перші п’ять міфів про сонячні батареї на житлових будинках.


1. Сонячні панелі занадто дорогі

Дослідження показують, що вартість вироблення сонячної енергії падає щороку з 2009 року. Якщо ви хочете купити свою сонячну енергетичну систему, вам не потрібно її купувати за готівку – є кілька варіантів фінансування. Нова кредитна програма – це варіант кредиту, який дає позичальникам можливість не повертати до 25 відсотків від поточної вартості сонячних панелей. Якщо ви не хочете брати кредит, шукайте системи, які належать третім сторонам, і дозволять вам користуватися сонячною енергією, а потім повертати електроенергію, вироблену на даху вашого будинку.


2. Ви не можете заощадити гроші на сонячних батареях

Сонячні панелі приносить великий потенціал, щоб заощадити гроші на вашому щомісячному рахунку за комунальні послуги. Сума, яку ви економите, залежить від того, скільки електроенергії ви споживаєте, розміру вашої сонячної енергетичної системи і скільки енергії вона може генерувати. Щомісячна сума за сонячний кредит, як правило, менше, ніж середній рахунок за комунальні послуги, а орендовані системи дозволяють вам купувати електрику назад у сонячної компанії за пільговою ціною, що часто менше, ніж у клієнтів комунальних послуг. Оскільки рахунки за комунальні послуги ростуть вгору, сонячна енергія, ймовірно, залишиться хорошим варіантом для економії коштів на довгі роки.


3. Вам потрібно бути власником будинку для встановлення сонячних батарей

Ви орендуєте свій будинок? Або ви живете в багатоповерховому будинку? Не проблема. Громадські сонячні програми дозволяють декільком людям користуватися однією, загальною сонячною батареєю. Ці панелі можуть бути встановлені у вашому будинку або за його межами в іншому місці. Витрати на закупівлю і установку сонячної енергетичної системи потім розподіляються між усіма учасниками. Потім всі можуть купувати енергію в загальній системі на рівні, який найкращим чином відповідає їх бюджету.


4. Сонячні батареї зменшать вартість вашого будинку

Навпаки, купівля сонячної енергетичної системи, ймовірно, збільшить вартість вашого будинку. Недавнє дослідження показало, що сонячні панелі розглядаються як модернізація, так само як відреставрована кухня або готовий підвал.


5. Сонячна енергія не виробляється в певних кліматичних умовах

Сонячним батареям потрібно тільки одне для того, щоб виробити електрику – сонячне світло! Навіть взимку, коли менше годин денного світла, його як і раніше досить для забезпечення енергією середнього будинку. Це робить сонячну енергію вигідною навіть на Алясці, де зима більш тривала і холодна.


Ще кілька слів про сонячну енергію

Перехід на відновлювальні джерела енергії досить дорогий, але в перспективі – альтернативна енергетика себе виправдовує. Держава підтримує заходи, пов’язані зі збільшенням енергоефективності та переходом на альтернативні джерела енергії. Такі програми діють уже в нашій країні, адже в більшості розвинених країнах такі програми існують давно.

Компанія Energy Consulting здійснює енергоаудит та тепловізійну зйомку. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас за телефонами вказаними на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.