Активне літо – шлях до економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Будьте активними цього літа та заощаджуйте енергію, гроші та навколишнє середовище!

Влітку багато з нас шукають більше способів проводити час на відкритому повітрі. Як і ви, ми думаємо про популярні способи залишатися фізично активними і використовувати сонячний день. Літо – це найменш енерговитратний сезон в році, скористайтеся ним повністю! До 30% електроенергії втрачається на освітлення приміщень, у яких нікого не має. Тому не забувайте вимикати світло і вперед насолоджуватися теплою погодою!


Корисне та приємне енергозбереження

Енергоефективність – це споживання меншої кількості енергії для нагрівання чи охолодження, виробництва певної продукції та забезпечення комфортних умов проживання.

Ось п’ять простих речей, які ви можете зробити цього літа, вони не тільки допоможуть вам бути активними і отримати від сонця вітамін D, але й заощадити гроші, енергію та навколишнє середовище:

  • Відправте своє авто у відпустку. Добирайтеся на роботу велосипедом або ходіть пішки, якщо дозволяє відстань. Це чудовий спосіб отримати за літо відмінну фізичну форму та заощадити на витратах на паливо і платі за паркування, а також зменшити викиди вуглецю в атмосферу. Якщо ж ці способи добирання вам категоричне не підходять, використовуйте громадський транспорт.
  • Заняття спортом надворі. Прогулянки, біг або фізичні вправи на свіжому повітрі замість того, щоб скористатися біговою доріжкою або спортзалом. Дихайте свіжим повітрям та заощаджуйте гроші на рахунках за електроенергію, не використовуючи бігову доріжку або інші тренажери. Влітку чудово можна обійтися без спортивного залу: економія на абонементі та витратах на дорогу до нього.
  • Проводьте час на вулиці. На розвагах ви можете заощадити гроші на рахунках за енергію, відкладіть вбік гральну приставку, ноутбук чи планшет, а замість того, займіться спортом на свіжому повітрі або активними заняттями зі своєю сім’єю чи друзями в найближчому парку або на пляжі. Раніше ми вже розповідали про енергоефективні пікніки на природі.
  • Не використовуйте електросушарку. Висушіть білизну на вулиці замість використання сушарки. Ви можете використовувати безкоштовну сонячну енергію для сушіння одягу. Залучіть для допомоги дітей, спільна праця згуртовує сім’ю.
  • Здорове харчування. Замість того, щоб замовити піцу, купуйте екологічно чисті та корисні продукти місцевого виробництва. Купуючи продукти харчування на місцевих фермерських ринках, а не замовляючи їжу, ви будете отримувати певні фізичні навантаження та підтримувати скорочення витрат на паливо та викиди парникових газів від транспортування продуктів додому.

Енергозбереження може бути веселою та корисною справою. Перегляньте інші цікаві статті в нашому блозі. Як заощаджувати на комунальних рахунках дізнайтеся в компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.