Біодизельне паливо як альтернатива нафті

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Чи думали ви колись про використання біодизельного палива? Адже в результаті автомобіль вироблятиме менше викидів в атмосферу та використовуватиме менше нафти, ніж коли він використовував би звичайне дизельне паливо. Це прорив у галузі транспортних технологій, і варто працювати над популяризацією альтернативного палива, наприклад, біодизельного палива.


Біодизельне паливо та його переваги

Біодизель – це рідина жовтого кольору, насиченість якого залежить від сировини виготовлення та технології. Таке паливо практично неможливо змішати з водою.

Біодизель є відновлюваним паливом з рослинних олій та тваринних жирів. Його можна виготовити з нових олій (соєва, рапсова, соняшникова, конопляна, пальмова) або використовувані рослинні олії, такі як відпрацьовані олії від ресторанів. Виробники приймають ці масла, фільтрують їх, а потім хімічно реагують на них спиртом, щоб утворити біодизель. Дистриб’ютори потім змішують цю нову хімічну сполуку з звичайним дизельним паливом. B20, що складає 20% біодизелю та 80% дизельного палива, є найпоширенішою сумішшю в США. B20 може використовуватися практично у всіх дизелях, якщо він відповідає міжнародним стандартам ASTM, що гарантує відповідність палива. Водії також можуть використовувати B5 (5% біодизельного палива), що є нижчим поєднанням і підтримується майже усіма виробниками. І, навпаки, сама рослинна олія, яка хімічно не реагує, відрізняється від біодизеля, не відповідає необхідним стандартам і завдає шкоди дизелю.

Керування транспортним засобом на біодизелі має ряд переваг. Більшість легкових автомобілів з дизельним двигуном вже мають економію пального більшу, ніж їхні аналоги, що їздять на бензині. Використання біодизелю додатково зменшує споживання нафти автомобіля, а також його задимлення та викиди парникових газів. Біодизель можна також виготовити на місцевому рівні, із стійкого культурного вирощування або використаного рослинної олії.

Крім того, температура займання біодизелю є вищою, тому таке паливо більш пожежобезпечне і нетоксичне (якщо виробляється з чистої сировини).

Використання біодизельного палива виробляє менше викидів та зменшує залежність країни від нафти. Отже, якщо у вас є автомобіль із дизельним двигуном, коли наступного разу ваш бак буде порожнім, подумайте про використання біодизельного палива.


Заощаджувати на комунальних платежах – реально! Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг пропонує свої послуги з енергоаудиту, тепловізійної зйомки, моніторингові системи та інші. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.