Будьте вдячними та енергозберігаючими

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

День подяки – всім відоме свято в Америці (відзначається в листопаді), по часу в Україні відповідає святу осені або врожаю. В них є багато схожого. Сім’ї збираються за великим столом, головною стравою є велика індичка з журавлиновим сиропом та гарбузовий пиріг. Більшість людей дякують своїм сім’ям, друзям, за те, що вони можуть бути з нами – це робить наше життя щасливішим, більш значимим і цікавим.

 Свято врожаю – присвячене новому зібраному врожаю, родючості та сімейному благополуччю. Символізує достаток, завершення польових робіт. Також мають місце гарбузи, виноград, яблука, горіхи та букети хризантем з яскравим листям. Подякувати завжди є за що.


Будьте вдячні за все

Також можна подякувати за успішну роботу інженерам та дослідникам, які зробили енергетичну ефективність реальністю протягом останніх декількох десятиліть. Багато країн використовує набагато менше енергії, ніж очікували, перш ніж громадськість почала усвідомлювати, що енергія – це цінний ресурс. Високі ціни на газ змусили перспективних і технічно підкованих людей подумати, як ми можемо користуватися цим ресурсом, використовуючи менше грошей. Вони досягли успіху, вони продовжують досягати успіху, і ми всі користуємося їх досягненнями.

Енергетичний аудит – це проведення комплексного обстеження будівлі для визначення можливих шляхів економії енергоресурсів, а отже і коштів. У результаті енергетичного аудиту отримуємо перелік рекомендацій щодо зниження енергоспоживання та витрат на енергоносії із визначенням їх орієнтовної вартості та терміну окупності. Замовляйте комплексні заходи енергозбереження в компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг.

І який результат? Рішення, які вимагають, щоб виробники приладів підвищували свою енергоефективність з часом. Прилади Energy Star®, які використовують ще менше енергії. Будинки з кращою ізоляцією та енергозберігаючими вікнами, автомобілі з кращими акумуляторами та більш легкими конструкціями, офісні приміщення та школи з інтелектуальним контролем і кращою атмосферостійкістю.

Є багато людей, які, ймовірно, вдячні за вдосконалення існуючих житлових будинків та збереження енергетичних витрат сімей, які проживають в них. Можливо, ви ніколи не зустрінетесь з одним із цих вчених, інженерів або техніків, але всі ми повинні їм подякувати.

У цьому осінньому сезоні знайдіть хвилинку і подякуйте людям, які роблять наше життя більш комфортним та енергоефективним.


Перелік послуг компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг та вартість робіт. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.