Час говорити про енергетичний аудит будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергетичні аудити, оцінки енергії, перевірки енергії на дому, тепловізійна зйомка… Визначень є дуже багато, і ми вже дуже багато про це говорили в блозі від ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Але, як би ви не називали цей процес, ідея однакова: коли ви отримуєте оцінку домашньої енергії, фахівець проводить ряд перевірок у вашому будинку, щоб виявити проблеми з ізоляцією, утепленням, побутовою технікою та витоками повітря у вашому домі.

Варто задуматися про необхідність економити  тепло, електричну енергію, воду, паливо та інші природні ресурси.


Ефективні рішення

Ми так багато говорили на цю тему, оскільки це досить простий спосіб допомогти вашому дому: ви визначаєте проблеми, тому ви знаєте, що саме потрібно виправити. Не всі можуть бути обізнаними у різних галузях, тому залучення до допомоги професійного аудитора буде правильним кроком на шляху до енергозбереження.

Наприклад, питання : “Що заощаджує більше енергії миття посуду вручну чи миття посуду з використання посудомийної машини Energy Star?” Відповідь сподобається багатьом домогосподаркам, які марно переконували своїх чоловіків придбати і встановити посудомийну машину. Посудомийні машини заощаджують енергію, воду і ви не витрачаєте свого часу на миття посуду.

Як прояснити важливість енергозбереження на дому? В наших будинках ми використовуємо більше 20% всієї енергії, яку ми використовуємо взагалі. Це означає, що навіть невелике зниження споживання домашньої енергії може суттєво зменшити кількість енергії, що використовується країною в цілому. Варто спробувати, адже ви зможете заощаджувати власні кошти.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися більше (або робити більше!), компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг має інформацію про себе та професійну оцінку енергії. Але навіть якщо ви не плануєте цього робити, сподіваємось, ви більше дізналися про енергетичні аудити або про те, що вони можуть визначити для вас. Для підприємців пропонуємо аудит енергії на підприємстві, також працюємо з державними установами.


Пропонуємо професійний енергоаудит, тепловізійну зйомку, утеплення та ізоляцію. Вартість наших послуг можна переглянути тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.