Чи було тепло у вас вдома цієї зими?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Використання ефективного обігрівача може заощадити ваші гроші та енергію, роблячи будинок теплішим.

Якщо за прогнозами синоптиків наступна зима буде дуже холодною, чи буде у вас вдома достатньо тепло? Можливо, але які рахунки за комунальні послуги ви отримаєте? Як не опинитися в незвично холодному будинку та при цьому заощадити кошти?


Що показує енергоаудит

І якщо у вашому домі холодніше, ніж це має бути, тоді ви, можливо, захочете дізнатися чому це так. Раніше ми вже опубліковували інформацію про домашні енергетичні аудити. Починати рік з проведення енергоаудиту – це відмінний спосіб дізнатися, де ваш будинок втрачає тепло. Потрібно визначити, де, коли, чому і як використовується енергія. Далі слід зробити невеликі виправлення, щоб зберегти тепло у вашому будинку і ваші гроші в гаманці. Дотримання всіх рекомендацій отриманих від аудитора, допоможе вам позбутися всіх факторів, які негативно впливають на безпеку та здоров’я всіх мешканців будинку.

Як правило, енергоаудит включає в себе такі дії:
  • проведення тесту на герметичність огороджувальних конструкцій;
  • дослідження втрат тепла в системах водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування;
  • дослідження втрат тепла через елементи конструкції будівлі;
  • дослідження систем електропостачання.

Також буде проведено тепловізійну зйомку будинку за допомогою тепловізора. На фотографії, зробленій тепловізором, червоний колір позначає витік тепла і неякісно утеплені конструкції. Синій колір показує відсутність витоку тепла і, відповідно, надійно утеплені конструкції.

Але якщо ви шукаєте більш загальну інформацію, то цікаві публікації про енергозбереження будуть вам корисними. В блозі Energy Consulting є інформація про все: від печей та камінів до опалення та підігріву води, а також багато загальної інформації, яка допоможе вам розпочати роботу.

Тому, якщо ви вирішили серйозно взятися за підвищення ефективності свого будинку, не зволікайте, замовляйте енергетичний аудит. Якщо ви хочете щоб цієї зими ви не витрачали значні суми на обігрів, почніть вивчати, які варіанти у вас є. Ви можете знайти спосіб зробити ваш будинок набагато теплішим, навіть якщо дуже холодно на вулиці.


Замовляйте енергетичний аудит та дізнайтеся про те, як заощадити гроші на утриманні будинку. Професійний та доступний енергоаудит квартир, будинків та підприємств від компанії Energy Consulting. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.