Чи можна економити користуючись автомобілем?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Пропонуємо вам ефективні поради щодо водіння автомобіля, які допоможуть заощаджувати кошти та підтримувати авто у справному стані. Без сумніву, ви помітили як стрімко ростуть ціни на пальне для автомобілів. Це завжди болісно усвідомлювати, коли ви знаєте, що сума за повний бак більша, ніж була б вчора. Їздити економно – це велика праця, але все ж варто почати.


Як керувати автомобілем та економити

Ми не можемо багато чого зробити, щоб кардинально зменшити загальну суму грошей, коли ви заповнюєте бак свого авто, але у нас є декілька порад, які допоможуть вам заощадити трохи палива та грошей. Раніше ми вже публікували деякі матеріали для економії пального, перегляньте нові поради про ефективне водіння та транспортні засоби.

Для початку, запам’ятайте ці поради:

  • Правильний старт. Для скорочення викидів шкідливих речовин з вихлопної труби рекомендуємо вдаватися до такого механізму поводження з педаллю газу. Натискати на неї можна тільки при старті, а ось після швидкості в 30 км / г досить легких торкань. Тоді двигун не стане розкручуватися понад 2500 обертів. А цього достатньо для їзди в місті.
  • Намагайтеся уникати холостого ходу. Ви отримуєте 0 кілометрів за літр, коли ви простоюєте.
  • Перевірте тиск у шинах. Тримайте правильно надуті шини – можна заощадити гроші.
  • Не порушуйте аеродинаміку машини. Багажник на даху, спортивне спорядження і антикрила можуть значно спотворити проходження повітряних потоків по кузову автомобіля. За кормою виникають турбулентні завихрення, утворюється зона зниженого тиску, яка засмоктує авто назад, перешкоджаючи руху. Найоптимальніший тип кузова з точки зору аеродинаміки вважається седан.
  • Плануйте свої поїздки та поєднуйте доручення в одну поїздку. Ви можете зменшити відстань, яку ви проїжджаєте, і ваша машина використовуватиме менше палива, коли двигун розігрівається під час тривалої поїздки, ніж тоді, коли ви заводите його щоразу для декількох коротких поїздок.
  • Спробуйте працювати дистанційно або використовуйте громадський транспорт. Все, що ви можете зробити, щоб зменшити кількість водіння автомобіля, допоможе вам заощадити на паливі та зносі на вашого авто.
  • Виберіть ефективний автомобіль. Якщо ви знаходитесь на авторинку для вибору нового автомобіля, купуйте найбільш економічно ефективну модель.

Не забудьте ознайомитись з багатьма іншими порадами, доступними в блозі, і зробіть крок, щоб взяти під контроль власне використання палива та заощадження.


Перевірте свій будинок на наявність повітряних витоків. Пропонуємо доступні послуги з енергоаудиту, гідроізоляції, утеплення. Телефонуйте за номерами вказаними на сайті та отримуйте якісні послуги. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.