Чи підходить вам система вітрової енергетики?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Що ви уявляєте, коли чуєте про вітрову технологію? Напевне, перед вами постає образ великого парку турбін. Можливо, ви ніколи не бачили вітрової ферми близько, але чули від кількох людей, що це вражаюче видовище. Якщо ви не можете мати шанс побачити великомасштабну вітрову ферму незабаром, але ви маєте можливість ознайомитись з невеликою системою вітрової енергетики, альтернативним джерелом енергії, яке може повністю або частково забезпечити живлення для будинку.


Використання енергії вітру

Невелика вітрова станція може забезпечити значну кількість чистої поновлюваної енергії для вашого будинку. Вітрові турбіни працюють шляхом перетворення кінетичної енергії вітру в електрику. Лопасті вітрової турбіни аеродинамічно розроблені, щоб захопити максимальну енергію від вітру. Вітер обертає лопасті, які обертають вал, підключений до генератора, який, в свою чергу, виробляє електроенергію.

Перегляньте наш блог ІННІТІ Енерджі Консалтинг, щоб дізнатись більше про основи вітроенергетики. Якщо ви були в американському ботанічному саду (USBG) у Вашингтоні, то могли помітити вертикальну вітрову турбіну на виставці. Ця універсальна турбіна, відносно невелика у висоті, забезпечує до 2000 кіловат-годин на рік для USBG. Горизонтальна вітрова турбіна Саду забезпечує додаткові 2500 кВт годин на рік. Незважаючи на те, що місто не є ідеальним вітряним містом, за оцінками USBG, ці турбіни виробляють достатню кількість електроенергії, щоб продемонструвати своє щорічне шоу на святковому сезоні та керувати електричним транспортним засобом.

Розглянемо ці чинники, щоб визначити, чи система енергії вітру може бути для вас життєздатною:

  • Ваша власність має хороший вітряний ресурс
  • Ваш будинок або бізнес розташовано принаймні на 0,40 га землі
  • У вашій місцевості дозволені вітрові турбіни
  • Ви можете визначити, скільки електроенергії вам потрібно або хочете виготовити
  • Система працюватиме для вас економічно, і ви задовольняєтеся довгостроковими інвестиціями
  • Середні рахунки за електроенергію – 3000 грн на місяць або більше
  • Ваша власність знаходиться у віддаленому розташуванні, де немає легкого доступу до комунальних ліній.

Хоча автономні системи є варіантом, більшість невеликих систем енергії вітру підключаються до більшої енергосистеми. Це дозволяє використовувати електрику з мережі, коли ваша система не може забезпечити всі ваші потреби в енергії.

Мала енергія вітрової енергетики має приблизно 20 років життя, але з повсякденним технічним обслуговуванням деякі системи успішно працюють протягом 50-60 років. Залежно від податкових пільг, місцевих вітрових ресурсів та роздрібної ціни на електроенергію від вашої місцевої комунальної системи – вітрова енергетична система може окупити себе приблизно через 10-20 років.


Цікавитеся відновлюваною енергетикою? Ознайомтеся з інформацією про теплові насоси, теплонакопичувачі та сонячні панелі. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.