Чи варто проводити енергетичний аудит?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Домашні енергетичні аудити можуть допомогти вам зберегти енергію та кошти.

Майже кожен з нас має такий собі список справ чи планів, які б ми хотіли вирішити в новому році – подорожувати більше, навчитися грати на новому інструменті, навчитися заощаджувати… Якщо ви цікавитеся енергозберігаючими рішеннями, можливо,  варто розглянути питання про проведення енергетичного аудиту на дому, який допоможе вам заощадити гроші за рахунок економії енергії в наступному році. Це простий спосіб визначити зміни, які ви можете зробити у вашому домі, щоб заощадити додаткові гроші, які ви можете витратити на хоббі чи відпочинок.


Що дає професійний енергетичний аудит?

Професійний енергетичний аудит на дому є одним із найкращих способів виявлення великих заощаджень у використанні енергії у вашому домі. Вам потрібно буде знайти надійного професійного аудитора, який може виконувати багато різних тестів у вашому будинку для виявлення витоків енергії. Тест на герметичність, наприклад, може допомогти вам знайти витік повітря у вашому будинку, який може зробити витрати на опалення та охолодження надто високими. Професійний аудитор також може провести термографічний огляд, щоб знайти місця у вашому домі, які потребують нової або додаткової ізоляції. Визначення покращень у таких тестах, зокрема, може допомогти вам підвищити енергоефективність у вашому домі та заощадити від 5% до 30% на щомісячних рахунках за комунальні послуги.

Деякі речі ви можете зробити самостійно. Наприклад, знайти витік повітря, який зазвичай буває уздовж плінтусів або дверних і віконних рам. Ви також можете перевірити наявність прогалин навколо зовнішніх водопровідних кранів, а також місця з’єднання фундаменту і нижньої частини зовнішньої цегли або сайдингу. Перевірте теплоізоляцію на мансарді та навколо мансардних дверей. Відвідайте блог Energy Consulting для отримання додаткової інформації про визначення деяких простих проблемних областей для вдосконалення ефективності будинку.

Однак пам’ятайте, що проведення енергетичного аудиту – це лише перший крок. Всі рекомендовані оновлення – це те, що дійсно заощаджує гроші протягом року та приведе вас до збереження енергії.


Як це працює? Ви можете заощадити енергію і гроші цього року, оцінюючи свій будинок за допомогою енергетичного аудиту та проведення тепловізійної зйомки. Вартість енергоаудиту та всіх інших послуг від компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.