Датчики руху для економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Чи звертали ви увагу на освітлення свого будинку зовні або освітлення в нічний час під’їздів? Чи доцільно вмикати світло на такий довгий час без потреби? Останнім часом датчики руху набирають великої популярності завдяки своїй ергономічності і універсальності використання. Тепер, коли з предметів розкоші вони стали в ряд життєво необхідної техніки, без них не обходиться жодна охоронна система і жоден житловий будинок.

Спочатку датчики руху використовувалися лише в охоронних системах: для охорони об’єктів з огляду на економічність і здатність виявляти небажані пересування на ділянці.


Ефективне зовнішнє освітлення

Прогуляйтесь ввечері та зверніть увагу на освітлення будинків. Деякі з них яскраво освітлені, щоб “повідомити” всім, що господарі вдома, а деякі мають світильники на під’їзді, але були не увімкненими.

Тепер, коли відбувся перехід на літній час (нарешті!), і в минулі вихідні ви мали змогу провести відпочинок на природі на годину довше, більшість з вас повертаються додому в темряві. Це означає, що вхідні двері чи гараж, ймовірно, не освітлюються, коли ви туди доберетеся. Що ж варто зробити? Подивіться на оснащення вашого ганку датчиками руху.

Це дозволить переконатися, що:

  • ваш ліхтар засвітиться, коли ви повернетеся додому;
  • коли ви підете спати, вам не доведеться питати себе: “Чи вимкнене світло надворі”.

Датчик зробить це за вас. Ви можете встановити датчики руху для освітлення вашого будинку, чи це буде повноцінна святкова ілюмінація або більш скромний набір вогнів навколо вхідних дверей. Увімкнулося світло, а потім вимкнулося у розумний час.

Датчики є дуже корисними в побуті завдяки тому, що вони повністю виключають потребу марно витрачати електроенергію і тримати світло ввімкненим всю ніч: пристрою досить лише зафіксувати рух, як відразу активується лампочка.

Отже, подумайте про датчики руху для вашого ганку та для комфортного відпочинку. Контролюючи час, коли світиться світло, ви контролюєте, скільки ви використовуєте енергії, і скільки грошей ви витрачаєте.

Хочете дізнатися більше? Відвідайте наш блог енергозбереження та дізнавайтеся більше про зовнішнє освітлення.


Надаємо професійні послуги енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Телефонуйте та отримуйте консультації. Вартість наших послуг можна переглянути тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.