Детально про домашній енергоаудит

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергетичний аудит на дому – це перший крок до підвищення енергоефективності вашого будинку. Ефективне підвищення енергоефективності, виявлене в енергетичному аудиті на дому, може заощадити 5-30 відсотків на ваших щомісячних рахунках за комунальні послуги, а також забезпечити здоров’я та безпеку вашого будинку.

Щоб допомогти вам економити гроші за рахунок економії енергії, ми вибрали популярні запитання щодо енергоаудиту та спробуємо на них відповісти.


Питання-відповіді

Який діапазон витрат для проведення енергетичного аудиту на житловому рівні?

Витрати на перевірку житлових приміщень, які іноді називають оцінкою енергії, відрізняються і можуть залежати від багатьох чинників. Від того, наскільки складна архітектура будинку, до того, наскільки велика конкуренція аудиторських компаній у вашому регіоні. Вартість домашнього енергоаудиту від компанії Energy Consulting ви можете переглянути тут.

Ознайомтеся з нашими статтями про енергозбереження, щоб дізнатися, про всі нюанси проведення енергоаудиту.


Як модернізувати систему опалення будинку?

Перед заміною чи модернізацією вашої опалювальної системи рекомендується спочатку підвищити енергоефективність вашого будинку. Це не тільки допоможе вам заощадити кошти на ощадних витратах, але це також допоможе підвищити ефективність за рахунок зменшення втрат тепла через систему каналів або трубопроводів.

Але оскільки існують різні типи варіантів електричного опалення, краще поговорити з місцевим енергетичним аудитором щодо найбільш ефективної і економічної для вашого клімату та регіону системи опалення. Не забудьте запитати про високоефективні печі та котли сучасного зразка.

Щоб дізнатись більше про те, як ефективно використовувати систему опалення будинку, ознайомтеся з інформаційною в нашому блозі.


Що включає в себе енергоаудит житла?

Під час професійного енергоаудиту аудитор енергії повинен проводити обстеження приміщень по будинку, а також розглянути минулі рахунки за комунальні послуги, щоб відстежувати ефективність житла. В Energy Consulting ми окреслили важливі кроки, які можуть бути включені в енергетичний аудит через домашню продуктивність за допомогою програми енергозбереження. Ви також можете отримати більш детальне уявлення про те, що повинен включати професійний аудит, звернувшись до нас за безкоштовною консультацією.


Домашні енергоаудити – це чудово, але як щодо варіантів, доступних для орендарів житла?

Хоча ви як винаймач житла, як правило, обмежені змінами, які ви можете внести до свого житлового простору, є низка ефективних практик з енергоефективності, які ви можете здійснити, щоб заощадити енергію та гроші.

Наприклад, якщо ви несете відповідальність за заміну ваших приладів, таких як холодильники, посудомийні машини, водонагрівачі та кондиціонери, обов’язково придбайте продукти та прилади енергозберігаючого типу. Позначення “енергоекономні” є знаком високої енергоефективності – прилади з використанням етикетки принаймні використовують на 10-15 відсотків менше енергії та води, ніж стандартні моделі.

Ви також можете зробити невеликі покращення у вашому домі, додавши обробку вікон або дверей, щоб ущільнити витоки повітря. Перш ніж внести будь-які зміни, ви повинні вивчити доступні варіанти та обговорити їх із власником, щоб дізнатись, чи він / вона дасть на них згоду.

Щоб заощадити енергію без постійних оновлень, ви можете:

  • Скоротіть споживання електроенергії за допомогою легких способів збереження, наприклад, вимкнення світла при виході з кімнати або перехід від ламп розжарювання до компактних люмінесцентних ламп, до нетрадиційних заходів, таких як пониження термостату до 20 градусів (можливо, навіть нижче).
  • Зменшіть використання гарячої води, використовуючи душ замість прийняття ванни або перучи одяг у пральній машині прохолодною водою.
  • Використовуйте сонце, щоб допомогти нагріти та освітлити вашу житлову площу, залишаючи жалюзі та штори відкритими протягом дня.

Що таке домашній енергетичний аудит?

Окрім того, енергетична експертиза – це перший крок до скорочення рахунків за енергію та покращення енергоефективності вашого будинку. Енергетичний аудит у домашніх умовах допомагає вам дізнатись, як ви використовуєте енергію, визначити, де вона витрачається, і встановити пріоритети на оновлення ефективності.

Ефективне підвищення енергоефективності, виявлене в енергетичному аудиті на дому, може заощадити ваші кошти та допоможе вам розпочати роботу з енергоменеджменту.

© 2019 Smarty.