Дме з вікон: утеплити чи замінити?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

З чим у вас асоціюється щасливий Новий рік? Напевно, це ялинка, подарунки, сніг за вікном і тепло вдома… Але, не завжди все виглядає так гарно як в сюжетах фільмів про Різдво. Уявіть, ви прокинулися вранці, надворі з’явився перший сніг, і відчули як дме холодом з вікон. Що ж робити? Варіантів тут не так вже й багато: утеплювати старі вікна або змінювати їх на нові, при чому зробити це потрібно було ще до настання холодів.


Утеплення вікон

Якщо ваша сім’я живе в квартирі чи будинку, і варіант заміни вікон вам тимчасово не доступний, залишається збільшити температуру опалення, щоб компенсувати втрачене тепло. Або випробувані та справжні засоби: теплоізоляційна плівка, герметизація стиків, різного роду ущільнювачі. Це прості, дешеві та швидкі способи блокувати протяги.

Такий вид обробки вікон можна залишити на місці в приміщеннях, де вид з вікна є не таким важливим або в спальній кімнаті вашої дитини. Якщо дитина ще досить маленька, тому вигляд з вікна ще якийсь час не так важливий.

Це лише один приклад того, що можна зробити, щоб виправити ситуацію та зробити будинок більш енергоефективним. Якщо ви ще цього не зробили, відвідайте сторінку сезонних порад. Вона має чудові ідеї щодо способів залишатися теплим та економити гроші в ці холодні зимові місяці.


Заміна вікон

Заміна вікон не завжди допомагає зменшити рахунки за тепло або уникнути проникнення холодного повітря з вулиці. Причини можуть бути різними, але часто вони пов’язані з поганим розумінням деяких аспектів заміни вікон.

Багато людей думають, що вони точно знають, де в їх будинку найбільші втрати тепла і грошей. Але мало хто з них має змогу подивитися на своє помешкання через тепловізор. Саме проведення енергетичного аудиту дає можливість зрозуміти, які заходи із збільшення енергоефективності дадуть найбільший ефект при найменших інвестиціях.

При замовленні вікон працює просте правило: краще встановити більш дорогі склопакети і простіші профілі, ніж навпаки. Найкращий варіант – якісні склопакети і профілі. Краще робити ставку на дорогі склопакети, адже площа скла більша, ніж площа рами.

Утеплення відкосів та гідроізоляція відливу – необхідні умови якісного монтажу вікна, що забезпечують економію тепла. Щоб запобігти руйнуванню монтажної піни від конденсату, потрібно проклеїти стики зсередини пароізоляційною стрічкою. Замовляйте вікна лише у професіоналів, які допоможуть впоратися зі всіма питаннями монтажу.


Проведення енергетичного аудиту та тепловізійної зйомки сертифікованими працівниками. ІННІТІ Енерджі Консалтинг – комплексний підхід до енергозбереження. Вартість наших послуг перегляньте тут.

© 2019 Smarty.