Добре підготуйтеся до холодної зими

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Можливо, остання зима здалася особливо довгою та холодною для вас, і зараз, ви готові не заслоняти шорти і насолоджуватися красивими, довгими літними днями. На жаль, реальність полягає в тому, що наступна зима, ймовірно, буде холодна, як мінімум, триватиме не один місяць. Холодне повітря, потрапляє не тільки на наші загорілі тіла, але воно теж потрапляє в наші будинки, квартири та підприємства.

Вся втрата тепла коштує грошей. Ми були у людей, які ніколи не залишаються теплими, навіть коли їх опалення вмикається кожні 15 або 20 хвилин. Можна просто побачити, як вони втрачають гроші! Тому ми подумали про те, що вони можуть заощадити гроші та зберігати холод там, де йому місце: назовні.


Покращення енергоефективності

Логічним першим кроком для будь-кого, хто бажає покращити енергоефективність свого будинку, є енергетичний аудит на дому. Ми поглибили блог про різні види аудитів, щоб зрозуміти основи проведення енергетичного аудиту у вашому домі або в бізнесі. Коротко кажучи, через низку випробувань аудит визначає всі проблемні зони будівлі, такі як витік повітря, проблеми з вологістю та неефективні прилади, і в ньому визначаються найважливіші способи, завдяки яким власники можуть покращити споживання енергії в будинку або офісі. Аудитор складе перелік економічно ефективних речей, таких як двері для запобігання сприйняттю атмосферного повітря, ізоляція або заміна вікон, повітряне ущільнення підвалу та мансарди тощо.

Тоді, після того, як провести деякі власні дослідження, і, можливо, звернувшись до піраміди споживчої енергії або, ще краще, консультуючись з професіоналом (хто може забезпечити аудит та рекомендації), прийшов час поставити всю цю інформацію в дію. Те, що ви дізнаєтесь від аудиту, включаючи всі покращення, які ви можете зробити, це нічого не коштує, наприклад, вимкнення світла, телевізорів та комп’ютерів та повільне використання нагрівача – від очевидних до витончених. Деякі з легких, недорогих речей можуть бути зроблені шляхом переходу на енергозберігаюче освітлення, встановлення нового водонагрівача та заміни старого термостата на автоматичний.

Працюючи на шляху до споживчої енергетичної піраміди, яка посідає найефективніші способи взяти на себе зобов’язання щодо енергоефективного способу життя, або відмітивши свій контрольний список, що постачається з енергетичного аудиту, ви почнете потрапляти в модернізацію, яка коштує більше грошей. Удосконалення, такі як пломбування повітря, продукти ENERGY STAR®, додаткова ізоляція, високоефективне обладнання для обігріву та охолодження, а також вікна, визначені пріоритетними під час енергетичного аудиту, приведуть вас до мінімізації вашого використання енергії.

Після того, як ви поставите свій будинок чи бізнес у будь-який спосіб, зазначений “енергетичним лікарем” чи аудитором, який виконував ваш аудит, має сенс почати думати про систему відновлюваної енергії, про яку ви мрієте, наприклад, про невелику вітрову турбіну або фотогальванічну сонячну панель на даху. Але підвищення ефективності принесе вам більше заощаджень для вашого гаманця, тому вони повинні бути виконані спочатку. Будь-яка особа, яка здійснює будь-яку велику покупку енергоефективності або устаткування для відновлювальних джерел енергії, повинна дізнатись про стимули, які роблять ці технології доступними для середнього споживача.

Отже, з усіма цими ідеями ми зможемо запропонувати вам деякі маленькі та великі речі, які можуть допомогти заощадити гроші та залишатися комфортніше протягом року.


Замовляйте енергоаудит будинку чи підприємства в компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.