Домашні сонячні установки: що слід врахувати

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Встановивши домашню сонячну систему ви можете заощадити енергію та гроші.

Літо – це саме той час року! Дні стають довшим, і погода дуже тепла. Як можна скористатися довшими годинами сонячного світла? Вечеря на вашому ганку може бути одним з хороших рішень, але ще краще, можливо, буде розглянути встановлення домашньої системи сонячної енергії!


Встановлюємо сонячну систему

Ось деякі речі, які слід обов’язково враховувати:

  • Розташування: якщо ваш будинок розташований з південного боку, який відносно нічим не затіняється, то ваші шанси хороші для того, щоб мати адекватні сонячні ресурси, щоб зробити сонячну енергетичну систему вартою цього.
  • Податкові пільги та стимули до комунальних послуг: Зелений тариф –  гарантує всім, хто встановив сонячні електростанції в Україні, можливість продавати надлишки невикористаної електроенергії державі. Також не забувайте шукати державні та місцеві стимули. Дізнайтеся про державні стимули для поновлюваних джерел енергії та ефективності, щоб дізнатись, які види стимулів наразі пропонуються у вашому регіоні. Місцеві та державні стимули можуть відрізнятися, і це також треба врахувати при виборі системи сонячної енергії для вашого будинку.
  • Дослідження місцевих дозвільних та супутніх заявок: переконайтеся, що ви отримали всі необхідні дозволи у відділах будівництва вашого міста чи району. Як правило, це стосується як будівельної ліцензії, так і дозволу на електропостачання.
  • Розмір системи. Подумайте, чи є ваш дах достатньо великий для потрібної розмірної системи. Також рекомендується проаналізувати, скільки електроенергії ви використовуєте щомісяця, і визначити, чи буде встановлена ​​вами система, відповідати вашим потребам.

Сонячні системи можуть бути надійним способом використання відновлюваних джерел енергії для виробництва електроенергії для вашого будинку. Це реальна, ефективна і діюча система, що дозволяє перетворювати енергію сонця в електричну енергію. Сонячна електростанція для будинку завжди може окупитися. Термін залежить від регіону встановлення і обсягу власного споживання енергії. В середньому для окупності потрібно 3-8 років експлуатації.


Ознайомтеся з іншими публікаціями щодо встановлення домашньої сонячної електричної системи, щоб оцінити, чи підходить вона саме для вашого будинку.

Як ще крім використання відновлюваної енергетики можна заощаджувати на комунальних платежах дізнайтеся в Energy Consulting. Професійний енергетичний аудит будинку чи підприємства – перший крок до економії енергії та коштів.

© 2019 Smarty.