Домашній енергоаудит – перший крок до економії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Наша нова стаття порушує тему домашнього енергетичного аудиту, пояснюючи, що шукають енергетичні аудитори та які спеціальні інструменти, вони використовують для визначення того, де будинок витрачає енергію.

Дивитесь на свій старий водонагрівач, але не знаєте, чи варто його замінити? Розраховуєте вартість нових енергозберігаючих вікон? Перш ніж робити індивідуальні підвищення ефективності, важливо знати, як ваш будинок використовує енергію. Енергетичний аудит будинку – це перший крок до економії енергії та грошей.


Домашній енергоаудит будинку

Іноді його ще називають домашньою оцінкою енергії. Домашній енергетичний аудит допомагає вам дізнатись, як ви використовуєте енергію, визначити, де ви її втрачаєте, і визначити пріоритетність ваших оновлень. Ефективне підвищення енергоефективності, виявлене в енергетичному аудиті на дому, може заощадити 5-30 відсотків на ваших щомісячних рахунках за комунальні послуги, а також забезпечити вам здоров’я та безпеку вашого будинку.

Під час професійного енергоаудиту аудитор енергії аналізує рахунки за енергію, здійснює візуальні, безпечні перевірки, а також може використовувати спеціальне обладнання – таке як інфрачервона камера (тепловізор) – для виявлення джерел втрат енергії. Що таке тепловізійна зйомка читайте тут. На підставі зібраних даних енергоаудит забезпечить вас повним звітом про енергозбереження, який показує, які модернізації енергоефективності найкраще підходять для вашого будинку та вашої потенційної економії енергії.

Дізнайтеся, як замовити послуги сертифікованого аудитора енергії, а також, отримайте безкоштовну консультацію щодо енергетичного аудиту. Користуйтеся послугами лише перевірених компанії. Їх працівники спеціально навчені, щоб провести цільну оцінку та допомогти вам визначити, як ефективно підвищити ефективність будинку.

Хоча не такий ретельний, як професійний аудит енергії на дому, ви можете провести власний простий енергетичний аудит у своєму домі. Виконання власного енергетичного аудиту може допомогти приблизно визначити деякі проблемні місця. Якщо ви хочете побачити, скільки ви могли б заощадити, зробивши певні оновлення, перегляньте наш блог.

Пам’ятайте, що енергетичний аудит будинку – це лише перший крок до скорочення рахунків за енергію. Отримання рекомендованих енергоефективних оновлень – це те, що призводить до економії енергії.


Енергетичний аудит будинку допомагає вам дізнатися, як ви використовуєте енергію, де вона втрачається, і визначити пріоритети для підвищення ефективності роботи.
Зробіть оновлення енергоефективності в своєму будинку та заощаджуйте кошти на комунальних платежах. Детальніше про енергетичний аудит. Energy Consulting працює по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.