Домашня відновлювана енергія

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Домашня відновлювана енергія – це чудовий спосіб виробляти чисту енергію, вам просто потрібна система для вашого будинку.

Ви вже, напевно, читали багато інформації про аналіз потреб в електроенергетиці, і вирішили користуватися комунальною електромережею або повністю перейти на відновлювальну енергетику. Якщо – ні, наші поради саме для вас. Пора вибрати правильну систему.


Вибір правильної відновленої енергетичної системи

Вибираючи технології відновлювальної енергії, вам знадобляться додаткові відомості про те, як працює кожна система. Вам також потрібно буде знати наявність ресурсів, витрати, розташування та розміщення системи, правила, а також міркування щодо встановлення та обслуговування. Ось деякі невеликі відновлювальні джерела енергії.


Сонячні електричні системи

Невелика сонячна електрична система або фотоелектрична система використовує як пряме, так і розсіяне сонячне світло для створення електрики. Це означає, що є достатня можливість зібрати сонячну енергію, але для того, щоб фотоелектрична система була придатною, ваші панелі потребують прямого і безперешкодного доступу до сонячного світла протягом більшості або всього дня протягом усього року. Вам також потрібен досить великий дах, щоб розмістити правильний розмір системи, а також відповідні дозволи на встановлення системи. Важливо також зрозуміти витрати на фотоелектричну систему.


Вітрові електричні системи

Невелика електрична система вітру може стати одним із найефективніших способів виробництва електроенергії для вашого будинку. Вітрові турбіни перетворюють кінетичну енергію вітру у чисту електрику. Перш ніж вибрати систему вітру для свого будинку, порадьтеся фахівцями щодо доцільності її встановлення. Обов’язково також перевірте місцеві вимоги щодо зонування. Домовласники можуть заперечувати проти того, щоб система вітру блокувала їх огляд, але більшість проблем естетики та зонування можуть бути вирішені шляхом надання об’єктивних даних.


Мікро гідропровідні системи

Якщо у вас є вода, що проходить через вашу власність, невелика гідроенергетична система може бути використана для виробництва електроенергії. Система мікро гідроенергії потребує турбіни, насоса або водяного колеса, щоб перетворити поточну енергію води в обертальну енергію, яку можна перетворити в електрику. Перш ніж купувати гідроенергетичну систему, вам потрібно буде забезпечити достатню кількість проточних водно-гірських або горбових місць. Ви також повинні дослідити потужність, економіку, дозволи та права на воду перед встановленням вашої гідроенергетичної системи.


“Гібридні” сонячні та вітрові електричні системи

Гібридні системи працюють “поза мережею”, але вони можуть бути цінним способом виробляти потрібну вам енергію цілий рік. Влітку сонце світить найяскравіше, є мало вітряних днів, але взимку є сильні вітри, з меншим прямим сонячним світлом. З батареями або генератором двигуна, гібридні системи можуть навіть працювати, коли взагалі немає ні вітру, ні сонячного світла.


При переході на поновлювані джерела енергії ви берете участь у збереженні світових ресурсів. Держава часто надає податкові пільги або стимули для переходу на поновлювані джерела енергії.

Який би підхід ви не обрали, використання відновлювальної енергії – це фантастичний спосіб заощадити гроші та захистити дорогі ресурси Землі. Сонячні електричні системи найкраще підходять для будинків з безперешкодним сонячним світлом. Вітрові електричні системи вимагають достатнього вітрового ресурсу. Гідроенергетичні системи потребують адекватної течії води, і найкраще працюють на горбистих або гірських ділянках.

Зверніться до Energy Consulting за консультацією та допомогою в енергозбереженні. Обстежте свій дім за допомогою тепловізійної зйомки. Ми працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.