Досягти енергозбереження за 12 днів

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ми змінимо вашу думку про те, що енергозбереження – це не для вас. Насправді це дуже цікаво та просто. Давайте проведемо ці різдвяні свята в енергозберігаючому дусі. Далі ми поділимося з вами порадами, які допоможуть вам заощадити енергію та гроші вдома під час свят. Кожного дня спробуйте робити щось нове і корисне.


День 1: Почніть шлях до економії пального

Незалежно від того, чи ви їдете по місту по роботі або по всій країні, щоб відвідати родину, вартість палива може суттєво впливати на ваш бюджет. Тому, коли користуєтеся автомобілем, закривайте вікна та вимикайте кондиціонер. Відкриті вікна при русі на швидкості більше 50 км/год призводять до перевитрати палива на 8%, а ввімкнений кондиціонер збільшує витрати палива на 15%. Глушіть мотор, якщо очікуєте більше хвилини. Уникайте корків на дорозі.


День 2: Під’єднайте святкові прикраси в мережеві фільтри

Від святкової ілюмінації до прослуховування різдвяних колядок, свята можуть додати збитків від споживання енергії у вашому домі. Навіть коли ви не використовуєте світло та електроніку, вони все ще споживають невелику кількість енергії. Підключіть електроніку до мережевих фільтрів живлення та вимкніть їх, щоб зменшити витрати на електроенергію.


День 3: Встановіть світловий таймер

Коли ви повертаєтеся в свій будинок, який святково прикрашений гірляндами, використовуйте регулятори таймера, щоб зменшити споживання енергії та заощадити гроші. Елементи керування таймером дозволяють увімкнути та вимкнути світло у певний час, залишаючи вас у святковому настрої.


День 4: Використовуйте світлодіодні ліхтарі

Прикрасьте навколо свій будинок світлодіодними ліхтариками. На додаток вони більш стійкі до поломок, світлодіодні святкові ліхтарі також працюють довше і споживають на 70 відсотків менше енергії, ніж звичайні лампи розжарювання. Це коштуватиме для вас небагато.


День 5: Збережіть енергію на кухні

Між святковою випічкою та приготуванням їжі ваша духова шафа, ймовірно, працює понаднормово. На приготування їжі припадає лише на 4,5 відсотки споживання енергії у вашому домі, а при застосуванні інших кухонних приладів енергія у вашій кухні може досягати 15 відсотків. Виконання простих дій на кухні – наприклад, використання горщиків правильного розміру на пальниках, а також використання підсвітки для духовки, щоб перевірити готовність страви, щоб запобігти втраті тепла, не відкриваючи двері – ви можете готуватися до свята, не піднімаючи енергетичний рахунок.


День 6: Придбайте акумуляторні батарейки та зарядний пристрій

Якщо ви купуєте подарунки, які потребують батарейок, подумайте про придбання акумуляторів, які є більш економічними, ніж одноразові батареї, і додатково для них зарядний пристрій. Енергозберігаючі зарядні пристрої можуть заощадити сім’ї значну суму грошей.

День 7: Купуйте енергоефективну техніку

Чи є ваші комп’ютери, телевізори або інша електроніка в домі енергоефективними? Не забудьте під час купівлі техніки для дому читати етикетки, використання таких приладів є швидким способом економії енергії. Залежно від використання, енергоефективний комп’ютер може заощадити на 30-65 відсотків більше енергії порівняно з комп’ютером без цього позначення.


День 8: Використовуйте переваги сонячного світла

Використовуйте сонячне світло на свою користь цієї зими. Відкрийте штори протягом дня, щоб дозволити сонячному світлу природно підігріти та освітлити ваш будинок, і закрийте їх вночі, щоб зменшити прохолодні відчуття від холодних вікон.


День 9: Підготуйте вікна до зими

Перш ніж ви вмоститесь на дивані перед вікном цього святкового сезону, обов’язково вживайте заходів для зменшення втрат тепла. Заміна ваших вікон може зменшити протяги, а встановлення ролет дозволяє скоротити втрати тепла через вікна на 25-50 відсотків. Перегляньте додаткові поради щодо економії енергії для вікон.


День 10: Обслуговуйте свій камін

Яке ж свято без теплого каміна? Але не дозволяйте своїм грошам вилетіти в димохід. Правильний догляд за каміном, такий як ущільнення заслінки, встановлення скляних дверцят та системи теплообміну, щоб видути нагрітий повітря назад у кімнату – допоможе зберегти тепле повітря у вашому будинку.


День 11: Встановіть програмований термостат

Не платіть за тепле повітря, яке ви не використовуєте. Встановивши програмований термостат, ви можете заощадити гроші на рахунках за енергію – знижуючи термостат на кілька градусів протягом 8 годин, можна заощадити 5-15 відсотків річних на рахунках за опалення. Якщо ви плануєте поїхати на свята з міста, обов’язково програмуйте свій термостат для економії енергії.


День 12: Отримайте домашній енергетичний аудит

Зробіть чудовий подарунок для своєї родини, замовивши професійний енергетичний аудит. Енергетичний аудит на дому допомагає точно визначити, де ваш будинок втрачає енергію – і що ви можете зробити, щоб заощадити гроші – перевіряючи витоки повітря, перевіряючи ізоляцію, обстежуючи обладнання для опалення та охолодження та багато іншого. Зробивши оновлення до свого будинку після проведення енергетичного аудиту, ви можете заощадити 5-30 відсотків на рахунках за енергію. Щоб отримати додаткові відомості, перегляньте блог енергозбереження Energy Consulting.

Дізнайтеся вартість енергоаудиту та тепловізійної зйомки від компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.