Ефективне опалення у питаннях і відповідях

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Щоб допомогти вам заощадити кошти за рахунок економії енергії, ми відповімо на ваші енергозберігаючі питання та надамо поради щодо шляхів покращення комфорту вашого будинку.

Нагрівання та охолодження будинку складають близько 48 відсотків середнього обсягу комунальних платежів. Оскільки погода постійно змінюється, важливо оновлювати свій будинок, щоб заощадити гроші та створювати затишну атмосферу в ньому. І хоча у нас є багато чудових порад щодо економного обігріву та охолодження, ми знаємо, що завжди залишаються актуальні питання.

Пропонуємо вам відповіді на поширені запитання щодо домашнього опалення.


1. Як можна запобігти втраті тепла використовуючи піч для обігріву?

Найпростішим способом є використання конденсаційної печі, яка використовує другий теплообмінник. Для того, щоб зробити альтернативний варіант, потрібна кваліфікована інженерна допомога через проблеми безпеки, пов’язані з чадними газами у печах. Не намагайтеся робити це самостійно!


2. Яке найбільш ефективне паливо для опалення?

Важливо не паливо, а як ви його спалюєте. Будь-яке викопне паливо – газ, масло, пропан, або навіть деревину чи вугілля потрібно повністю спалювати, і його енергія використана наскільки це можливо. Це потребує добре продуманого приладу.

Електричне опалення складніше. Нагрівачі електричного опору – дешевші, але набагато менш економічні, ніж теплові насоси. Однак для електроенергії загальна ефективність залежить від палива, яке використовується для його виготовлення.

В середньому, генерація та розподіл втрачають приблизно дві третини енергії в паливі на електростанції, що робить його більш-менш рівним спалюванню палива у вашому домі. Електрика має перевагу, не використовуючи будь-якого палива. Якщо ваша електрика походить від гідроенергії, сонячної енергії, вітру та інших поновлюваних джерел енергії, яка не використовує паливо безпосередньо для нагрівання вашого будинку.


3. Чи потребує заміни нагрівач, термін служби, якого перевищує десятиліття?

Якщо нагрівач є безпечним та функціонуючим, то нема потреби в його заміні. Можливо, ви захочете використовувати таймер або ручне управління, щоб переконатися, що він не ввімкнений, коли ви не вдома, наприклад, щоб заощадити витрати на енергію.


4. Чи є витік повітря в будинку справді великою проблемою?

Витоки повітря складають приблизно 25-30 відсотків навантаження на опалення та охолодження для типового будинку. Ось чому повітряне ущільнення є настільки гарною ідеєю, оскільки це часто є недорогим варіантом для підвищення ефективності вашого будинку.

Однак слід зауважити, що не лише двері та вікна можуть пропускати холодне повітря.

Найкраще винайняти досвідчених підрядників, які знають, що шукати і де шукати (знайти витоки у вашому домі). Існує також багато порад в Інтернеті. Просто майте на увазі, що деякі з найбільших тепловтрат, які вам потрібно буде усунути, будуть в таких місцях, про які ви навіть не здогадуєтеся. Це під силу лише тепловізору. Вартість тепловізійної зйомки перегляньте тут.


Ознайомтеся з нашими порадами щодо енергозбереження, які ви можете використовувати цілий рік. Подивіться на обігрів будинку під іншим кутом. Пропонуємо вам кваліфікований енергоаудит та тепловізійну зйомку. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.