Ефективне освітлення в будинку та навколо нього

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Світлодіодні лампи в шість-сім разів більш енергоефективні ніж звичайні лампи розжарювання, зменшують споживання енергії більш ніж на 80 відсотків і можуть працювати в 25 разів довше.

Щоб допомогти вам економити гроші за рахунок економії енергії, наші фахівці дадуть відповіді на ваші енергозберігаючі питання та нададуть поради щодо шляхів покращення комфорту вашого будинку.

Чи знаєте ви, що приблизно 10 відсотків середнього споживання енергії у домогосподарстві стосуються витрат на освітлення? Якщо ви шукаєте способи скоротити витрати на енергію, одним з найшвидших способів є підвищення енергоефективного освітлення.


Запитання – відповіді

Чому, здається що лампи розжарювання випромінюють більше світла і потрібно встановити більше світлодіодних ламп навколо будинку?

Лампи розжарювання не випромінюють більше світла або не проектують його далі, ніж світлодіодні лампочки. Якщо здається що лампа розжарювання випромінює більше світла, ніж конкретна світлодіодна лампа, це означає, що ці дві лампи не можна порівнювати.

Схожими лампочками є ті, що мають один і той же світловий вихід. Люмен – це міра світла, яку випромінює лампа, і кращий спосіб придбати економні лампочки, ніж порівнювати вати. Чим більше люмен, тим більше світла.

Зручно, коли на упаковці кожної лампочки відображається вихід світла, зовнішній вигляд, а також очікувані витрати на споживання енергії, що полегшує порівняння різних продуктів.


Світильники розраховані на лампи певного розміру у ватах. Чи можна застосовувати світлодіодні лампи для будь-якого цоколя?

Так, це правильно – поки монтажна база однакового розміру та типу, ви можете використовувати світлодіодну лампу на існуючому приладі. Якщо монтажна база не однакового розміру та типу, світлодіодна лампа не ввійде у гніздо.

Ви ніколи не повинні використовувати лампочку з більшою потужністю, ніж рекомендовано для приладу, але пам’ятайте, що вати – це не саме, як кількість випромінюваного світла. Ватт є мірою електричної потужності. Світлодіодні лампи мають набагато меншу потужність, ніж лампи розжарювання, тому важливо знати вихід світла (у люменах) для лампочки, яку ви замінюєте. Наприклад, еквівалентна 60-ватна світлодіодна лампочка повинна випромінювати принаймні 800 люменів, а багато які на ринку витягують лише 11 Вт.


Який найкращий спосіб замінити галогенові лампи (близько 12 000 люмен) світлодіодами?

Цей рівень виходу світла (12000 люмен) є звичайним для зовнішніх і стельових світильників. Найкращий варіант – замінити весь світильник, який спеціально розроблений для світлодіодів. У деяких випадках доступні модифіковані комплекти, які адаптують існуючу арматуру до світлодіодів.

Обидва варіанти оснащені світлодіодною лампою, що входить до комплекту, і обидва призначені для більшої ефективності – і для кращого використання світлодіодних технологій – ніж просто заміна галогенної лампи на світлодіодну лампу.

Який варіант ви не вибрали, шукайте лампи з таким самим світловим виходом, що і лампи, які ви замінюєте, і переконайтеся, що інші характеристики продуктивності, такі як передача кольорів та якість світла, можна, принаймні, порівнянними.


Щоб дізнатися більше способів заощаджувати енергію вдома, перегляньте блог Energy Consulting. Шукаєте способи економії енергії? Один з найшвидших способів заощаджувати енергію – це оновлення енергоефективного освітлення.

Крім економії на освітленні ви ще можете суттєво заощадити на опаленні та охолодженні. Як це зробити? Звертайтеся в Energy Consulting та отримуйте всю необхідну допомогу. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.