Ефективне пакування подарунків

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Щороку у святковий сезон виробляються велика кількість обгорткового паперу, використовуючи надмірну кількість енергії, і швидко викидається лише через кілька хвилин після відкриття нового подарунка. Кольорова подарункова упаковка втрачає енергію через виробництво, відвантаження та зберігання. Фактично, кожен стос паперу займає приблизно енергетичний еквівалент 7 літрів бензину для виробництва.


Збережемо ліс!

Звичайно, ви розумієте скільки витрачається паперових пакувань під час свят, і особисто можете долучитися до економії і більше не купувати святкових обгорток. Ви зможете заощадити багато енергії та грошей, і ви більше не станете причиною вирубки лісів. Спробуйте мислити творчо, і шукати в Інтернеті ідеї та нові способи, щоб упакувати подарунки. Кожного року ви можете вдосконалювати свої вміння, і ваші подарунки перетворяться на справжні шедеври.

Для маленьких подарунків, таких як ювелірні вироби, можна використовував прочитані сторінки журналів із зображеннями дерев та снігу. Можна загорнути свої подарунки в поштовий папір, який ви зберегли із замовлень поштою. Розправте папір, і можете прикрасити його святковими штампами або фарбою, щоб додати святкового вигляду. Також ви можете спонукати одержувачів переробляти його після відкриття подарунків. З декором та стрічками може бути складніше: використовуйте стрічки з інших виробів, старого одягу або просто використовуйте як акцент гілочку зелені.


Проявіть фантазію

Загортання подарунків у тканини може бути чудовим вибором, але тільки якщо тканину отримає той, хто буде її повторно використовувати, щоб пошити, наприклад, серветки. Купівля тканини саме заради упаковки не є більш енергоефективно, ніж папір. Однак, якщо подарунок може бути загорнутий в те, що також є частиною подарунка, то вирішена проблема, така як кухонне начиння, загорнуте у серветки, або продукти для ванної, загорнуті в пухнастий новий рушник. Для початку спробуйте зробити один з цих подарунків для своїх близьких!

Не забувайте про іншу упаковку, яка входить до ваших подарунки. Коли ви надсилаєте подарунки, спробуйте утилізувати картонні коробки, купувати предмети з меншою кількістю упаковки та використовувати матеріали, що містять екологічні пакувальні матеріали. Звичайно, найбільш енергоефективний спосіб упаковки взагалі її не використовувати! Вибирайте подарунки, які не потребують упаковки. Пожертвування благодійним організаціям, уроки нового хобі та квитки на події можна подарувати в простому конверті, виготовленому з переробленого паперу.


Замовте енергетичний аудит будинку та дізнайтеся нові способи економії енергії. Пропонуємо якісні послуги за доступними цінами. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.