Ефективне використання енергії смартфонів

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Якщо ви нещодавно купили свій перший смартфон, то напевне помітили, що час його автономної роботи є жахливо коротким. Що ж можна з цим вдіяти?

Смартфони потребують багато зарядки. Ви будете вражені, але деякі з них не можуть пропрацювати протягом 24 годин без додаткового зараджання. Офіційно, телефон повинен працювати 300 годин, якщо ви залишите його в режимі сну назавжди, а лише керує 6 годин “пробудження” продуктивності.

Це досить велика зміна порівняно зі старими мобільними телефонами, які добре працювали 5-6 днів між заряджаннями.


Як покращити роботу смартфона?

Тому, якщо ви дійсно хочете жити енергозберігаючим життям, ви можете просто змінити свій смартфон на менш привабливий мобільний телефон. Але якщо ви вже вирішили користуватися своїм новим смартфоном, існує кілька способів подовження терміну служби його акумулятора.

На жаль, це передбачає вимкнення деяких функцій смартфона, таких як:

  • Wi-Fi з’єднання
  • GPS-з’єднання
  • З’єднання 3G / 4G
  • Можливість автоматично синхронізувати програми вашого смартфона
  • Здатність додатків самостійно оновлюватися

Зверніть увагу, що це просто продовжує час між заряджаннями. Але якщо ви вмикатимете ці функції лише тоді, коли вам це потрібно, ваш телефон буде працювати довше. Це як будь-який інший пристрій: увімкніть функції, коли вам потрібно їх використовувати, і вимкніть їх, коли це вже не потрібно.


Як заряджати смартфон

  • Не використовуйте дешеві зарядні пристрої. Універсальні зарядні пристрої коштують дешево, але вони часто не мають ланцюга зарядки, яка відключає зарядний пристрій, коли рівень заряду батареї досягає 100%. Постійне перезаряджання може призвести до пошкодження телефону.
  • Не залишайте телефон заряджатися на всю ніч. Більшість зарядних пристроїв, які продаються з сучасними смартфонами, мають вбудовані ланцюги, щоб перекрити струм після повної зарядки акумулятора. Але якщо ви не впевнені, чи має ваш зарядний пристрій цю функцію, не залишайте його заряджатися на ніч. Це може привести до перезаряджання.
  • Уникайте постійної зарядки. Дозволяйте падати рівню заряду батареї до 20% перед заряджанням. Але також не варто впадати і в іншу крайність – дозволяти рівню заряду батареї знизиться до 0%.
  • Не використовуйте телефон під час зарядки. Використання телефону, поки він підключений, підвищує його температуру і викликає серйозне навантаження на батарею.
  • Не залишайте телефон в чохлі при зарядці. Якщо ваш смартфон має чохол, завжди знімайте його перед зарядкою. Під час зарядки батарея може нагріватися. Коли телефон знаходиться в чохлі, це тепло потрапляє  в телефон і при підвищеній температурі може призвести до його пошкодження.

Це прості речі про які ви можете просто забути, але не слід надто ними легковажити.


Хочете навчитися економити на комунальних платежах? Звертайтесь в Energy Consulting та дізнайтеся, де ваш дім втрачає тепло. Пропонуємо тепловізійну зйомку за доступними цінами. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.