Ефективне використання холодильника

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Пропонуємо вам кілька способів зберегти енергію під час експлуатації холодильника вдома.

Якщо ви тільки що купили новий холодильник і вибрали енергоефективну модель – це чудова новина! Але чи знаєте ви, що є кілька простих речей, які ви можете зробити, щоб заощадити ще більше енергії, як тільки ви привезете його додому? Те, як ви використовуєте холодильник та морозильну камеру, може призвести до значної економії енергії для вас та вашої родини.

Приблизно 16% електроенергії споживає холодильник, який постійно працює. Найсучасніші моделі,  виготовлені за новими технологіями, з класом енергозбереження А споживають у 5 разів менше електроенергії, ніж їхні попередні моделі.


Економія енергії під час користування холодильником

По-перше, під час вибору холодильника обов’язково виберіть потрібний розмір. Визначте потреби вашого домогосподарства перед придбанням нового холодильника або морозильної камери. Холодильник, який занадто великий для ваших потреб, буде витрачати додаткову електроенергію.

По-друге, не встановлюйте температуру холодніше, ніж це потрібно. Холодильники повинні бути встановлені від +4 до +6 градусів за Цельсієм, а морозильні камери – від -18 до -15 градусів. Зберігання повного холодильника та морозильної камери також може допомогти регулювати температуру всередині. Якщо вони не повні, спробуйте покласти лід в морозильник або глечики з холодною водою в холодильник.

Також будьте обережні, щоб уникати нагрівання всередині холодильника, вставляючи контейнери, що містять гарячу їжу або теплі напої. Замість того, щоб поставити гарячу каструлю прямо в холодильник, дайте їй добре охолонути кілька годин. Це дозволить холодильнику не використовувати більше електроенергії для підтримки холодної температури.

І, нарешті, не тримайте свій холодильник або морозильну камеру у безпосередньому теплі. Розмістіть холодильник або морозильну камеру подалі від прямих сонячних променів та інших джерел тепла, таких як плити або духовки. Тепло призведе до того, що прилад буде використовувати більше енергії, щоб забезпечувати достатнє охолодження. Ви можете додатково заощадити енергію, якщо не будете довго тримати дверцята холодильника відчиненими.


Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися як заощаджувати на комунальних витратах. Професійний енергоаудит та тепловізійна зйомка. В Energy Consulting працюють сертифіковані фахівці. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.