Еко-водіння: спосіб зменшити залежність від нафти

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Глобальне потепління та залежність від нафти – завжди в топі світових новин. Розлив нафти в Мексиканській затоці, що розпочався 20 квітня, є найгіршою катастрофою нафти в американській історії. Тим часом, транспорт США все ще майже повністю залежить від нафти і відповідає за близько 30% викидів парникових газів країни. Близько 60% цієї нафти надходить з іноземних джерел. А як справи в нашій країні?


А як ви їздите на автомобілі?

На щастя, є щось, що ми всі можемо зробити сьогодні, незалежно від того, чи ми керуємо новим передовим технологічним автомобілем або стареньким авто. Це називається “екологічним водінням”. Це назва для такого стилю водіння, що підвищує ефективність використання палива та зменшує викиди. Елементи екологічного водіння включають легке прискорення і дотримання обмеження швидкості. Просто керуючи більш ретельно і повільно, ви можете покращити свою економію палива більш ніж на третину! Планування поїздки (або “tripchaining”), запобігання холостому ходу і збереження шин під їх належним тиском, є іншими прикладами дій, які, разом взяті, становлять екологічне водіння. Додаткові поради доступні в нашому блозі.

Воно широко практикується у Західній Європі та Канаді, де ціни на пальне високі, але екологічне водіння залишається відносно новим у Сполучених Штатах та й в Україні. На щастя, ми можемо попрацювати над популярністю цих простих методів.

Практикуючи екологічне водіння в реальному часі ви побачите результати до і після, вони справді покажуть, наскільки поведінка на дорозі впливає на економію палива. Частота та ступінь тяжкості дорожньо-транспортних пригод, як правило, зменшуються, коли водії сповільнюються і рухаються менш агресивно. Водії можуть досягти 10% -20% приросту економії палива через екологічне водіння.

Припустимо, ви заощаджуєте на новий (або використаний) економічний автомобіль. Почніть екологічне водіння сьогодні, бережіть гроші, які ви заощадите на газі, і застосуйте ці заощадження до майбутньої покупки. Але не припиняйте користуватися цими технологіями після того, як ви придбали свій автомобіль. Навіть якщо ви купуєте автомобіль з передовим технологічним устаткуванням, як гібридний або, можливо, навіть повнопривідний автомобіль, ці методи все ще залишаються актуальними. Екологічне водіння – це щоденне рішення для кожного знизити витрати на паливо та покращити якість повітря. Ви можете змінити свою поведінку на дорозі для власного добра та для планети.


Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг пропонує енергоаудит, виконаний професійним та сучасним обладнанням. Ціни на наші послуги дивіться тут. Почніть економно використовувати паливно-енергетичні ресурси вже зараз. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.