Економія автомобільного палива

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

З нестабільністю цін на автомобільне паливо, саме час, щоб оцінити ваші водійські звички. Ні, ми не будемо говорити про радикальні засоби, щоб отримати максимальну економію пального, що може включати деякі небезпечні техніки. Ви все ще можете “зекономити” безпечно, щоб допомогти заощадити пальне та експлуатаційні витрати.

По-перше, звичайно, ви повинні вчасно відвозити автомобіль в сервісний центр, незалежно від його віку – регулярні заміни масла, шини правильно накачані та вирівняні, налаштований двигун і використовується відповідне якісне паливо. Це легка перша частина.


Економія палива

Тепер подивіться на свої звички. Якщо ви вже керуєте економічно, це чудово! Якщо все ще ні, ви можете зробити кілька простих коригувань, щоб поліпшити ваші успіхи.

Ось лише кілька порад, які допоможуть вам почати заощаджувати гроші на пальному:

  • Користуйтеся найекономнішим режимом їзди на максимальній передачі з мінімальною швидкістю. Якщо ваш автомобіль передбачає економний або зимовий режим – не забудьте його ввімкнути. Плавна їзда з рівномірною швидкістю дозволяє заощадити до 30% палива.
  • Поєднуйте та плануйте свої поїздки, де це можливо. Всі люблять сучасні гаджети та GPS, який ви можете використовувати практично весь час, хоча в більшості випадків він сповістить вас, коли ви дістанетесь до місця призначення, розрахує найкоротший або найшвидший маршрут і може включати в себе одну додаткову функцію. Це моделі, які можуть прокладати для вас маршрут оминаючи корки.
  • Заберіть додаткову вагу з вашого багажника – і не забудьте очистити сніг з авто! Навіть кілька сантиметрів снігу на вашому автомобілі можуть важити багато і збільшити навантаження.
  • Максимально використовуйте кінетичну енергію свого авто. Натискайте на педаль газу і гальма якомога рідше, адже після гальмування доведеться розганятися, а це збільшує витрати палива.
  • Не дозволяйте автомобілю працювати на холостому ходу більше, ніж це необхідно, включаючи застрягання в корках. Чи знаєте ви альтернативний маршрут, який ви можете використати, якщо на дорозі трапляється нещасний випадок або будівництво?
  • Не запускайте кондиціонер більше, ніж потрібно. Так, це дійсно працює. Закривайте вікна, і вимикайте кондиціонер. Відкриті вікна при русі автомобіля на швидкості більше 50 км/год призводять до перевитрати палива на 8%, а ввімкнений кондиціонер збільшує витрату палива на 15%.

Деякі речі можуть не допомогти вам. Адже ви дійсно можете не переносити спеки чи по роботі вам необхідно возити в багажнику купу речей. Економія залежить від вас. Всі наші рекомендації дуже легкі у виконанні, якщо взяти їх за правило. Зверніть увагу на ці способи економії палива. Якщо ви скористаєтеся ними негайно, то вже завтра заощадите 15-20% палива.


Шукайте багато інших цікавих порад в нашому блозі з енергозбереження. Замовляйте тепловізійну зйомку свого будинку чи квартири. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.