Економія електроенергії на освітленні

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Вибір енергозберігаючих освітлювальних приладів зекономить вам гроші.

Якщо ви останнім часом заходили в будівельні магазини, то ви, напевно, помітили, що на полицях все більше і більше енергозберігаючих ламп. Традиційні лампи розжарювання виділяють приблизно 90% енергії, яку вони використовують у вигляді тепла, і лише 10% – як світло, що робить їх основним грошовим збитком у порівнянні з кращими варіантами освітлення, які наразі доступні. Освітлення будинків і підприємств з більш ефективними продуктами є одним з найпростіших способів зменшення залежності від викопного палива та економії коштів.


Ефективне освітлення

Ці заощадження дійсно можуть бути суттєвими: ви можете платити певну суму грошей кожен рік, щоб освітлити простір у вашому домі за допомогою однієї традиційної лампочки. Ви заплатили б приблизно в 3 рази менше, щоб освітлити той самий простір, використовуючи компактну люмінесцентну лампу або світлодіод (LED). За час свого існування енергозберігаючі лампочки, як правило, дешевші, ніж традиційні лампочки, навіть за умови збільшення вартості купівлі.

Перегляньте сторінки нашого блогу Energy Consulting. Ми допоможемо вам вибрати найефективніші освітлювальні прилади для вашого будинку або бізнесу, включаючи енергозберігаючі галогенні лампи, вуличні сонячні ліхтарі та світлодіоди. Ці енергозберігаючі лампочки тепер доступні в магазинах і вже допомагають простим сім’ям та компаніям заощаджувати гроші за рахунок економії енергії.

Ми також допоможемо вам краще зрозуміти, як купувати лампи на основі люменів замість ваттів, а також дізнатися більше про яскравість, тривалість життя, колір та інші корисні функції продукту. Вибравши варіанти енергозберігаючого освітлення, які підходять для вас, ви можете взяти вигоду з літніх рахунків за енергію, починаючи з сьогоднішнього дня.


Пропонуємо вам послуги енергоаудиту за доступними цінами. Аудит допоможе визначити, де, коли, чому і як використовується енергія. Ця інформація може бути використана для визначення можливостей підвищення ефективності, зменшення витрат на енергію та скорочення викидів парникових газів, які сприяють зміні клімату. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.