Економія електроенергії в офісі

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ваша власна справа може приносити вам більший прибуток не тільки безпосередньою діяльністю, а й економією. Наприклад, на утримання офісу можна витрачати набагато менше коштів, якщо почати з простої економії енергії. При цьому на комфорті всіх співробітників і ефективності роботи така економія ніяк не вплине. Розглянемо кілька простих секретів, які допоможуть вам зменшити споживання електроенергії на робочому місці.

Ці поради будуть цікаві як власникам бізнесу, так і простим співробітникам фірм, можливо, ви зацікавитеся питаннями енергоефективності свого дому. Дивіться більше цікавих публікацій в нашому блозі.


Ефективна робота в офісі

Зараз вже є будівлі, які включають в себе передові технології, такі як електрохромне скло та сонячні колектори, але існує кілька простих стратегій, що використовуються зараз, і які можна застосувати до вашого офісу.

Ось, що можна зробити для економії енергії:

 • Знижуйте перестінки між робочими місцями, щоб заохотити повітряний потік, це також спосіб одержати більше часу для спілкування з колегами для мозкового штурму та кращої співпраці.
 • Холодна підлога може споживати енергії не менше різноманітної оргтехніки. Чим тепліша підлога, тим менше енергії йде на роботу комп’ютера або принтера. Ідеальний варіант – дерев’яна і коркова підлоги, гірше – бетонна і металева.
 • Розміщення робочих місць в межах вікна для отримання денного освітлення, дозволяючи природному освітленню від сонця, заощадити енергію і, можливо, підвищити продуктивність праці.
 • Більшість підприємств користуються послугами прибиральниць на початку або в кінці робочого дня, коли в офісі нікого немає. Можна проводити прибирання в той час, коли, наприклад, приходить перший співробітник – так увімкнене світло в офісі не буде витрачено даремно.
 • Використання автоматичних датчиків, які регулюють клімат та освітлення.

Деякі з найпростіших енергозберігаючих тактик, що використовуються в сучасних офісах:

 • Відключіть енергетичних вампірів. Проведіть інвентаризацію і вимикайте прилади, які використовуються рідко: на ніч вимикайте роутер з мережі і витягуйте з розетки всі зарядні пристрої.
 • Поділіться принтерами та іншим офісним обладнанням – обмежуйте кількість принтерів / факсів / сканерів на роботі
 • Перейдіть на ноутбуки, що використовують менше енергії, ніж настільні комп’ютери.
 • Обмежте використання персональних приладів – переконайтеся, що мікрохвильові печі, кавоварки та нагрівачі вимикаються, коли вони не використовуються.
 • Інвестуйте в офісні рослини. Рослини є природними зволожувачами, віддаючи 90% вологи в повітря завдяки процесу транспірації. Це дозволяє зробити повітря чистішим, і в приміщенні стає прохолодно. До того ж яскравий зелений колір покращує настрій і підвищує бойовий дух команди.
 • Відкриті вікна для природної вентиляції – це зменшує потребу в традиційному нагріванні та охолодженні.
 • І, мабуть, найпростіший (але тим не менш ефективний) метод – вимикайте світло вночі.

Цікавитеся питаннями енергозбереження? Компанія Energy Consulting пропонує вам комплексний підхід до підвищення енергоефективності вашого житла і комерційного приміщення. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.