Економія енергії під час літніх канікул

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Привчайте дітей до ефективного використання енергії з раннього дитинства. Це додатковий стимул для спільного проведення часу на вихідні чи під час канікул.

Влітку проводиться багато різноманітних святкувань, концертів, а це також означає феєрверки та веселощі. Це ідеальна можливість для всієї сім’ї вийти на вулицю чи в парк та надати вашому будинку необхідну “відпустку” від використання енергії.


Кілька цікавих ідей

Охолодження може бути набагато ефективнішим, коли відбувається природним шляхом. Візьміть дітей, щоб поплавати у сусідньому озері, щоб мати можливість вимкнути кондиціонери у вашому будинку на деякий час. Коли ви повернетеся додому, закрийте штори чи жалюзі, щоб запобігти нагріванню сонцем вашого будинку та інтенсивній роботі кондиціонера. Крім того, ви завжди зможете заховатися від палючого сонця в тіні дерев у парку чи сквері.

Що стосується збереження вашого будинку прохолодним влітку, немає нічого гіршого, як гаряча плита чи духовка. Всі ці прилади, які сприяють нагріванню будинку всередині, додають роботи кондиціонерам. Гриль на вулиці – чудовий спосіб приготувати корисну та смачну їжу та зберегти енергію на кухні. Спробуйте кілька вечорів на тиждень готувати їжу на грилі, а не на плиті. Потужність однієї електричної плити становить приблизно 6 – 8 кВт. Вчасне вимикання плити, унеможливлення роботи плити без потреби, підбір посуду за розмірами нагрівального елемента дає можливість зменшити витрати електроенергії на 30-40 %.

Прилад, яким усі ми користуємось щоденно – електричний чайник. Щоб заощадити 35 % електроенергії упродовж року, достатньо під час кип’ятіння води щільно закривати кришку. Ще 10 % можна заощадити, усунувши наліт солей із нагрівальних елементів. Можна суттєво заощаджувати електроенергію, готуючи  стільки води, скільки потрібно на цей момент. Кип’ятіння цілого чайника води, коли потрібна лише одна склянка – марнотратство.

Багато ваших побутових приладів працюють без перерв всі 7 днів на тиждень. Тому дозвольте собі дійсно відключити комп’ютери, принтери та інші електронні пристрої. Обов’язково від’єднайте шнури, щоб вони не споживали енергію пасивно. Завдяки повному вимиканню пристроїв із мережі можна заощадити до 10 % енергії протягом року.

І якщо ви не хочете виходити на вулицю, щоб подивитися на феєрверки, натисніть перемикач світла, це дозволить подивитися їх через вікно. В блозі Energy Consulting ви знайдете багато цікавої інформації про енергозбереження.


Компанія Energy Consulting проводить професійний енергоаудит будинків та підриємств. Перегляньте ціни на наші послуги. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.