Економія енергії під час роботи кондиціонера

Енергоаудит Львов, Ивано-Франковск, Тернополь

Підтримання вашого кондиціонера в належному стані допоможе вам заощадити гроші цього літа.

Як швидко змінюється погода! Ця зима була довгою і виснажливою, але тепер, коли настала весна, вже час починати чекати на літню спеку. І оскільки витрати на охолодження є досить значними, ви можете побачити, чи зможете ви заощадити собі трохи грошей, перш ніж почнеться літо.


Що слід зробити?

По-перше, ви можете переконатися, що ваш кондиціонер добре налаштований та пройшов профілактичне обслуговування. Погано налаштовані кондиціонери використовують більше енергії, щоб краще працювати. Виконавши просте основне прибирання та обслуговування, ви можете переконатися, що ви тримаєте кондиціонер у розумному робочому стані.

І якщо ви хочете ще більше заощадити та зберегти свій дім комфортним цього літа, це ще не все. Якщо у вас є програмований термостат, ви можете налаштувати його для автоматичного вимкнення тепла, коли вас не буде вдома, але все одно буде комфортно, коли повернетеся назад.

Нарешті, веб-сайт Energy Consulting також містить багато порад пов’язаних з кондиціонування, які допоможуть визначити основні проблеми, з якими ви можете зіткнутися з вашим кондиціонером.


Кілька кроків зроблених заздалегідь можуть допомогти вам заощадити гроші протягом усього літа. І ці маленькі заощадження можуть примножуватися! Тому виділіть трохи часу в цьому році, щоб перевірити свій кондиціонер та не зіткнутися з його несправністю в сезон спеки.

Підтримання вашого кондиціонера справним, вчасне очищення та заміна фільтрів допоможе вам заощадити на рахунках на охолодження.

Перевірте свій будинок на наявність повітряних витоків, для того щоб обігрів та охолодження будинку був ефективним. Energy Consulting: послуги тепловізійної зйомки, енергетичний аудит та менеджмент. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.