Економія енергії за допомогою термостата

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Використовуйте програмований термостат, щоб автоматично вимикати тепло вночі або коли ви знаходитесь далеко від дому.
Це гарний спосіб самостійно регулювати температуру в будинку.

Якщо ви несподівано відчули прохолоду в будинку, але швидким поглядом на термометрі побачили 20 градусів, тобто нормальну для багатьох людей температуру, коли надворі зима. За допомогою відповідного одягу (а іноді і горнятка гарячої кави або чаю), ви можете зігрітися. Щороку зміна температур вимагає від нас незначного коригування поведінки, перш ніж ми звикнемо до них.

Якщо ви також маєте неприємні відчуття від несподівано холодної погоди, і виникає спокуса збільшити тепло, може це саме влучний час для встановлення термостата для заощадження енергії та грошей. Ваші власні налаштування можуть зайняти деякий час, але пристосування термостату до правильних установок допоможе вам уникнути спокуси змінювати налаштування та економити гроші, особливо якщо у вас є програмований термостат.


Налаштування термостата

Як програмований термостат дозволяє вам не піддаватися спокусі підвищити температуру в будинку? Завдяки програмі термостата, яка дозволяє встановлювати налаштування та забути про нього, ви можете встановлювати температуру в залежності від того, як ви звичайно живете, і не змінювати свої звички – і тоді вам майже ніколи не доведеться турбуватися про витрати на опалення.

Ось орієнтовний графік робочого дня сім’ї з дорослими та дітьми, які весь день працюють на роботі та навчаються:

  • 6:45 ранку: сім’я прокидається, щоб підготуватися до робочого дня. Температура в будинку 20 градусів; тепло автоматично ввімкнулося трохи раніше, щоб забезпечити цю температуру до 6:30.
  • 7:45 ранку: сім’я виходить з будинку, а термостат встановлений до 14 градусів. Повертаючи термостат назад на кілька градусів впродовж 9 годин, сім’я може заощадити від 5% до 15% на рік за рахунок опалення – це суттєва економія.
  • 17:30 вечора: сім’я починає повертатися додому з роботи та школи. Тепло повернулося назад трохи раніше, щоб у будинку знову було 20 градусів перед поверненням всіх додому.
  • 22:30 вечора: вся сім’я пішла спати (в теплих піжамах та з комплектами теплих ковдр), а термостат знову встановлений до 14 градусів.

Зауважте, що при всіх цих температурних змінах сім’я ніколи не торкнулася термостата. На початку сезону вони запрограмували його один раз та дотримуються цього графіка, і зміни відбуваються автоматично – і так працює їх заощадження. Це дуже важливо для зайнятих людей!

Хочете спробувати самостійно? Встановіть програмувальний термостат ENERGY STAR®. Він може не виглядати так само, як ваш термостат, але це допоможе вам зрозуміти, які налаштування вам потрібні.

Дізнайтеся більше про програмовані термостати з нашого блогу Energy Consulting.


Заощаджуйте енергію, кошти та час, встановивши програмований термостат. Звертайтеся в Energy Consulting та дізнавайтеся про інші способи економії енергії. Пропонуємо вам послуги енергоаудиту та тепловізійної зйомки за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.