Економія грошей на рахунках за електроенергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Зима наближається. Ви готові?

Типова середньостатистична сім’я витрачає величезну суму грошей в рік на свої рахунки за електроенергію в будинку. Але вам не потрібно грабувати банк, щоб підтримувати ваш будинок в комфорті та теплі – особливо, якщо ви вирішите взяти всю справу в свої руки.

Ці чотири самостійні заходи допоможуть підготувати вас до більш холодних днів і тижнів попереду.


Ізоляція труб для гарячої води

Ізоляція ваших труб з гарячою водою може знизити втрати тепла і підвищити температуру води до 4 градусів. Якщо ваша сім’я використовує багато гарячої води, цей крок може компенсувати оплату майстру, що виконав цю роботу за вас.

Потрібно 3 години або більше (залежно від розміру вашого будинку), але ізоляція труби для гарячої води може заощадити вам до 4% на вашому рахунку за електроенергію, якщо ви готові витратити час!

Дізнайтеся, як ізолювати труби гарячої води і заощадити свої гроші в компанії Energy Consulting.


Ущільнення повітряних витоків

Якщо ваш будинок продувається взимку, то ущільнення – це швидкий і простий спосіб заощадити до 20% на рахунках за опалення.

Пропозиція: використовуйте герметизуючі гармати, аерозольні балони, стискаючі трубки та інші ущільнюючі з’єднання для герметизації витоків. Почніть з найбільших отворів, перш ніж закрити невеликі тріщини і зазори.

Час завершення всіх робіт зазвичай становить 1-2 години.


Витік повітря

Герметизація – ще один доступний варіант, що дозволяє скоротити витік повітря. Цей спосіб зазвичай використовується для рухливих частин будинку, таких як двері та вікна. Переконайтеся, що ви вибрали кращий тип прокладки для обробки кожного об’єкта. Стійкість до атмосферних впливів дозволяє протистояти змінам тертя і температури для забезпечення герметичності зазорів.

Ви можете вирішити цю проблему приблизно через годину, щоб отримати до 10% економії енергії.


Ізоляція резервуара для води

Якщо у вас є старий водонагрівач, який не має вбудованої ізоляції, з R-показником не менше 24, то, ймовірно, непогано було би ізолювати резервуар для води. Правильна ізоляція може знизити втрати тепла в режимі очікування до 45% і заощадити до 16% витрат на опалення водою. Цей процес зазвичай займає 1-2 години.

Не впевнені в значенні R-показнику водяного бака? Доторкніться до нього рукою. Якщо він теплий, тоді йому потрібна додаткова ізоляція.

Для електричного водонагрівача розгляньте також ізоляцію під резервуаром. Це запобігає втраті тепла в підлогу і може заощадити додатково 9% на енергії нагріву води.


Хочете заощаджувати на обігріві будинку і нагріванні води? Тоді вам слід звернутися в енергоаудиторську компанію Energy Consulting. Отримайте оцінку ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів для вашого будинку.

© 2019 Smarty.