Економія грошей за рахунок економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Багато хто з нас не задумується про необхідність економити тепло, електричну енергію, воду, паливо та інші природні ресурси. В цій статті ми допоможемо простим споживачам економити гроші на рахунках за комунальні послуги. Хоча ця ідея не є новою для нас, але ця концепція набирає обертів, оскільки все більше і більше людей усвідомлюють, наскільки це легко і просто.


Як економити кошти

Українські сім’ї витрачають тисячі гривень в домогосподарстві на енергію щороку, але багато хто з них можуть заощадити кілька сотень, не змінюючи свого звичного способу життя. Багато сімей можуть робити прості кроки, щоб скоротити витрати на енергію, роблячи свої будинки більш комфортними, і використовувати ці гроші на те, чого вони дійсно потребують або хочуть.

Приклади деяких з цих кроків включають:

  • Встановлення програмованого термостата, щоб забезпечити комфортну температуру в будинку взимку і прохолоду влітку, що може заощадити більше 1000 грн на рік на рахунках за опалення та охолодження.
  • Оновлення 10 традиційних ламп у вашому домі, що може заощадити близько 500 грн на рік.
  • Вимкнення комп’ютера та монітора, коли вони не використовуються, та підключення домашньої електроніки, наприклад, телевізора та DVD-плеєра, до мережевих фільтрів та вимкнення живлення, коли обладнання не використовується.
  • Зниження температури на гарячому водяному нагрівачі до 50 градусів.
  • Прийняття душу замість ванни.
  • Завантажувати тільки повні посудомийні та пральні машини.
  • Розумне водіння автомобіля. Агресивне водіння (швидкість, швидке прискорення та гальмування) витрачає багато палива.
  • Шукаєте маркування ENERGY STAR на побутовій техніці та продуктах.

Варіанти економії

Наприклад, відомо, що готувати їжу вигідніше на газовій плиті, ніж на електричній чи індукційній плиті. Те саме стосується підігрівання невеликої кількості води: краще це робити на газовій плиті, а не в електрочайнику. Якщо ви постійно проживаєте в будинку чи квартирі, то є зміст встановлювати двозонний лічильник. Він допоможе вам спланувати домашню роботу, тобто посудомийну, пральну машини ви будете вмикати вночі, поставивши на автоматичний режим. Таким чином, ви заощадите до 50% вартості витраченої електрики.

Вимкнення комп’ютерів (автоматичний перехід у сплячий режим), зарядних пристроїв мобільних телефонів, аудіо і відеотехніки  у разі відсутності потреби у їх використанні дає можливість  реалізувати  суттєвий потенціал енергозбереження при використанні електроенергії.


Замовте діагностику свого будинку, квартири або підприємства. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся в компанію Energy Consulting по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.