Економія палива: реальність чи фантастика?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

З цінами на автомобільне паливо, що виростають вище, ніж коли-небудь, існує велика кількість відомостей, вірних та хибних, що стосуються економії палива. Від доброзичливих друзів до продавців, які намагаються заробити гроші, у кожного є думка про те, як можна використовувати менше палива. На щастя, ми маємо реальні факти, засновані на даних, які допоможуть вам розібратися з реальністю та міфами. Також читайте інші корисні поради у нашому енергозберігаючому блозі.


Просто факти…

 • Найкращим способом підвищення економії палива є шиномонтаж.
  Є всілякі вироби, що запевняють, що вони можуть допомогти покращити вашу економію палива, з вставок для вашої вихлопної труби до магнітів в паливному баці. Незважаючи на те, що жоден із цих пристроїв значно не підвищить економію палива, деякі з них можуть фактично пошкодити ваш автомобіль або збільшити його викиди! З іншого боку, за допомогою манометра, можна проконтролювати, щоб шини були напомповані до правильного тиску, таким чином можна збільшити пробіг автомобіля на 3,3%.
 • Звичайний бензин є таким ж ефективним паливом як пальне преміум-класу.
  Якщо ваш транспортний засіб спеціально не призначений для роботи з преміальним паливом, наповнення вашого бака не принесе користі з економії палива. Перегляньте посібник користувача, щоб дізнатись, чи рекомендовано преміальне пальне та за яких умов (наприклад, буксирування).
 • Ваш автомобіль повинен підтримувати економію палива протягом багатьох років, якщо ви регулярно проходите техогляд.
  Економія палива транспортного засобу повинна реально поліпшитись протягом перших кількох років володіння. Якщо ви зберігаєте свій транспортний засіб на належному рівні, ви можете заощадити стільки палива, скільки це було на першому році. З іншого боку, налаштування автомобіля, може підвищити економію палива на 4%.
 • Вибір палива ефективного автомобіля, який відповідає вашим потребам, не повинен бути важким.
  Знайдіть автомобіль, який відповідає вашому стилю життя. Перегляньте варіанти найефективніших автомобілів у потрібному класі. Скористайтеся допомогою корисних тематичних веб-сайтів – цей інструмент доступний в будь-який час і в будь-якому місці.
 • Ви можете поліпшити економію пального безкоштовно.
  Ефективне водіння є безкоштовним і може заощадити кошти. Виконуйте прискорення і гальмування плавно, дотримуючись обмеження швидкості, запобігайте холостого ходу та видаляйте зайву вагу – це може збільшити економію палива на третину залежно від ваших поточних звичок руху автомобіля.

Також не забувайте вчасно перемикати передачі (діапазони оптимальних обертів двигуна повинні бути вказані в інструкції до автомобіля), це також сприяє економії палива. Експерементальним шляхом встановіть швидкість, при якій ваш автомобіль витрачає найменшу кількість палива та дотримуйтесь її.


Проведення енергетичного аудиту будинку – це чудовий спосіб дізнатися де ваш будинок втрачає енергію. Вчіться заощаджувати правильно. Компанія Energy Consulting пропонує ряд ефективних послуг з заощадження за доступними цінами. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.