Як економити навесні та влітку електроенергію / EC

Весною люди заміняють свою нудну зимову екіпіровку на легший одяг, а весняні нотки намагаються пробитися. Тепер, коли більш тепла погода намагається зробити присутність сонця більш постійним, є багато можливостей, які ви можете зробити, щоб зменшити свої рахунки за електроенергію. І відключення тепла – хороший початок! Але в новому сезоні у вас є багато інших можливостей для переоцінки використання енергії будинку, в тому числі:


Повністю почистіть холодильник

Ваш холодильник є одним з основних споживачів енергії у вашому домі. В середньому він споживає близько 10% енергії вашого будинку. Очистивши його правильно, ви зможете знизити споживання енергії. Вакуумний шланг або тряпка зручні, коли справа доходить до очищення пилу і грязюки всередині і зовні холодильника. Звільняйтеся від старої й непотрібної їжі з холодильника, щоб збільшити циркуляцію повітря. Так само не залишайте холодильник повністю пустим. Це приводить до того, що при відкритті дверей виходить значно більше повітря.


Включення природної вентиляції

Під час весни, не соромтеся створити легкий бриз, який проходить через ваш будинок, щоб забезпечити свіжий, охолоджуючий ефект. Плюс, після того, як вікна запечатані всю зиму, буде здорово дати свіже повітря в ваш будинок!


Купуйте тільки енергетично заощадливу побутову техніку

Чи плануєте ви купувати нову техніку  цієї весни? Якщо так, то вони повинні бути енергоощадливі. Інвестуюючи в посудомиючні машини, холодильники, системи охолодження та опалення, ви знижуєте енергоспоживання майже на 50%. Ці прилади не тільки допоможуть вам заощадити на рахунках за електроенергію, але і скоротити споживання води та викиди парникових газів. Вибираючи енергозберігаючі прилади, ви не тільки заощаджуєте гроші, але і допоможете захистити навколишнє середовище.


Настройте свій кондиціонер

Коли температура підвищується, кондиціонери працюють на повну потужність. Їх потрібно кожного року перед сезоном обслуговувати. Під час обслуговування вам необхідно замінити фільтри, очистити середину від грязюки та перевірити рівень холоду. Крім того, плануйте відвідування служби технічного огляду або огляду авторитетного спеціаліста, в Івано-Франківську можемо вам порекомендувати “Іф Сервіс“. Вони забезпечать оптимальну роботу змінного струму. Технік також виявляє проблеми, перш ніж вони стануть дорогими в літній сезон. Крім того, регулярне технічне обслуговування вашого кондиціонера може знизити споживання енергії на 15%.


Найміть аудитора

Професійні аудитори домашньої енергії чудово підходять для оцінки використання енергії вашого будинку. Енергетичні аудитори проводять індивідуальні оцінки всього вашого житла. Роблячи це, експерт повідомляє вам про ті області, які потребують модернізації, щоб скоротити споживання енергії.

Звернувшись в нашу компанію “Energy Consulting” ви завжди отримаєте якісну консультацію безкоштовно, та за помірну ціну ми проведемо вам аудит вашого помешкання. Працюємо по Львові, Івано-Франківську та Тернополі.

© 2019 Smarty.