Економія води – ще один крок до енергоефективного будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Чи знаєте ви, що людина використовуєте від 300 до 400 літрів води щодня? Кожного дня. Так, це більше, ніж 88 000 літрів кожен рік. Приголомшливо, правда? Найбільше використовується води в туалетній та ванній кімнаті. Ми буквально змиваємо один з найдорожчих ресурсів землі в туалет.

Це погані новини. Доброю новиною є те, що багато чого можна зробити, щоб зберегти воду. Кожна крапля важлива – просто запитайте про це людей, які живуть у регіонах з нестачею цього ресурсу. Переконайтеся, що ви робите все правильно, щоб заощадити воду.

Набагато більше ви зможете заощадити на опаленні та охолодженні замовивши діагностику за допомогою тепловізійної зйомки. Дізнайтеся про деталі та вартість тепловізійної зйомки від компанії Energy Consulting. Якщо ви справді стали на шлях підвищення ефективності свого будинку, то поруч з економією електроенергії, паливних ресурсів, економія води займає важливе місце.


Як економити воду

Спочатку давайте зрозуміємо, скільки ви використовуєте води у туалетній та ванній кімнаті. Незалежно від того, чи у вас встановлений сучасний зливний бачок чи старіша модель, переконайтеся, що він працює належним чином, і не протікає. Для цього відкрийте кришку бачка і додайте кілька крапель харчового барвника. Якщо цей колір з’явиться в унітаз протягом наступних 15 хвилин, значить є витік, який потрібно буде виправити якнайшвидше. (Порада: проведіть цей тест прямо перед тим, як збираєтесь прибирати його, щоб уникнути фарбування.)

Незважаючи на те, що туалет – це найбільший побутовий користувач води, він не є єдиним способом витрати води. Якщо ви вимкнете воду під час чищення зубів, ви зможете заощадити до 30 літрів води на день – це майже 11 літрів кубічних на рік.

Душ – це ще одне місце, яке може заощадити багато води. Передбачено, що потік води в душі не перевищує 7-8 літрів за хвилину, але найкраще використовувати 6 літрів на хвилину або й менше. Ви можете не тільки зберегти воду, встановивши душ з низьким рівнем потоку, але також можна заощадити енергію і гроші.

Якщо у вас є пральна та посудомийна машинки, є ще один спосіб зберегти воду. Коли настає час скористатися ними, переконайтеся, що вони завантажені повністю. Якщо завантаження не повне, обов’язково використовуйте відповідні програми. Також шукайте пральні машини енерго економного типу, такі, які використовують на 35% менше води та на 20% менше енергії, ніж стандартні прилади.


Ваша ванна кімната мають безліч можливостей для збереження води, заощаджуючи енергію та гроші.

Якщо ви дотримуєтесь усіх цих порад щодо збереження води, ви обов’язково отримаєте результат у вигляді заощаджених коштів.  Зробіть вашу ванну кімнату енергоефективною кімнатою у вашому будинку. Потім ви можете перейти до пошуку способів зберегти електроенергію на своєму подвір’ї!

Є питання по енергозбереженню? Звертайтеся до Energy Consulting по телефонах вказаних на сайті.

© 2019 Smarty.