Економте енергію орендуючи житло

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Якщо ви живете в орендованій квартирі, то цієї осені все ще можна вжити деяких заходів із енергозбереження.

Оренда житла і так вимагає від вас додаткових коштів, навіщо ж переплачувати ще й за комунальні послуги? Є кілька простих речей, які допоможуть вам заощаджувати електроенергію без значних капіталовкладень. Тарифи на електроенергію невпинно зростають, тому наступна інформація вас точно зацікавить. Ще більше інформації про енергозбереження читайте тут.


Поради орендарям житла

Сподіваємося, ви вже почали думати про енергоефективність та заходи щодо запобігання вивітрювання тепла з дому, які можуть бути зроблені для зменшення споживання електроенергії, внаслідок чого можна заощадити кошти. Звичайно, перше, що спадає на думку, було встановлення більш ефективних нових вікон. Але, як винаймач, ви не можете просто робити ці речі. Багато найбільш ефективних енергозберігаючих заходів повинні бути вирішені (або, принаймні, зроблено у координації з) власником майна. Що ж тоді зробити, щоб покращити показники енергоспоживання цього літа?

Використання вентиляторів замість кондиціонерів є найбільш ефективним в зниженні температури всередині вашого будинку. Коли вам потрібно лише охолодити кімнату на кілька градусів, вентилятори – це чудовий варіант, оскільки вони використовують менше енергії, ніж кондиціонер, і роблять приміщення таким же комфортним. Просто пам’ятайте, що потрібно вимкнути вентилятор, коли ви не перебуваєте в приміщенні. Зрештою, вентилятори прохолоджують людей покращуючи циркуляцію повітря, а не приміщення.

Також нагадуємо, що потрібно вимкнути прилади, які використовують енергію, коли вас немає. Важливо від’єднати електроніку, коли вона не використовується. Пасивне споживання енергії “вимкненою” електронікою дорівнює приблизно 5-10% до середньої вартості житлової електроенергії.

Користуючись будь-якою побутовою технікою дотримуйтесь інструкцій з використання. Наприклад, ставлячи до холодильника гарячу страву, ви цим самим змушуєте його працювати інтенсивніше, використовуючи більше енергії.

Вибираючи техніку, купуйте побутові електроприлади класу “А”. Сучасна енергозберігаюча техніка споживає набагато менше енергії, ніж її старіші аналоги. Різниця може бути вражаючою. Крім того, існують прилади класу А + і А + +, їх енергозберігаючі властивості ще кращі.


Оскільки восени, як правило, гарна погода, варто проводити більше часу надворі: можливо, варто організувати енергозберігаючий пікнік? Ви будете зберігати свою електроніку та вентилятори вимкненими, більше часу присвятите друзям, і тим більший потенціал для економії енергії!

Компанія Energy Consulting займається проведенням енергоаудитів та тепловізійної зйомки. Перегляньте вартість наших послуг. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.