Економте гроші за рахунок економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Зробивши прості кроки для покращення енергоефективності вашого будинку, ви можете заощадити до 30% на рахунках за електроенергію.

Типова українська сім’я витрачає приблизно 4-6 тисяч гривень на рік за своє споживання електроенергії. Значна частина цих грошей витрачається на витоки повітря та інші втрати. В очікуванні прохолодних температур попереду – ми і далі працюємо над нашим блогом Energy Consulting, та публікуємо безліч матеріалів, які допоможуть вам та вашій сім’ї заощадити гроші на рахунках за електроенергію.


Більше про енергозбереження

Сайт компанії Energy Consulting добре відомий практичними порадами та інформацією щодо підвищення енергоефективності житла, ми також додаємо постійно нову інформацію. Статті з енергозбереження з простими, покроковими, інструкціями щодо виконання власних проектів щоб поліпшити енергоефективність вдома, що заощадить вам гроші. Окремі проекти зосереджують свою увагу на охолодженні та нагріванні, пояснюють, як ущільнити витоки повітря навколо вікон і дверей з інформацією про очікувані витрати та час, необхідний для виконання кожного проекту. Кожен з них забезпечить відвідувачів сайту недорогими способами знизити свої рахунки за енергію.

Поради з енергозбереження, одна з найбільш популярних функцій сайту, пропонує практичні ідеї щодо зменшення споживання енергії у домогосподарстві, наприклад, використання програмованого термостату для зменшення рахунків за опалення та охолодження або оновлення лампочок для економії коштів. На сайті також міститься інформація про альтернативні джерела енергії, податкові пільги на них, фінансування енергоефективності, які можуть бути доступними у вашому регіоні.

Суть полягає в тому, що заощадження енергії економить вам гроші. У багатьох випадках сім’ї можуть скоротити свої рахунки за енергію на цілих 20-30%, шляхом підвищення енергоефективності. Відвідуйте наш сайт, оскільки ми продовжуватимемо додавати нові поради та іншу важливу інформацію, яка допоможе вам та вашій родині заощаджувати гроші за рахунок економії енергії.


Звертайтеся в Energy Consulting та покращуйте енергоефективність вдома, заощаджуючи кошти. Пропонуємо для вас послуги енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Ознайомтеся з вартістю енергоаудиту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.