Електромобілі збережуть навколишнє середовище

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Отже, ви вирішили, що хочете перейти на електромобіль. Ви вже розглянули, якою дорогою ви їздите, як часто ви можете підключити автомобіль, і чи потрібно використовувати гібридний електричний автомобіль (PHEV) або повноцінний автомобіль (EV). Але у вас є ще одне питання – джерело електроенергії. Хоча електрика є чистішою, ніж нафта, коли вона потрапляє до вашої машини, але не вся електрика створюється однаково.

Парникові гази, які сприяють зміні клімату та викидів, що утворюють смог, можуть надходити з двох різних джерел у автомобілях – вихлопні труби транспортного засобу та виробництво палива. Коли електростанції PHEVs та EVs працюють на електроенергії, вони не виробляють вихлопних газів, що зменшують місцеве забруднення повітря. Ця користь є особливо важливою у містах, які часто мають погану якість повітря та велику густоту населення, яке постраждало від забруднення.


Виробництво електроенергії

Однак виробництво електроенергії також має викиди. Джерела викопного палива, такі як вугілля, виробляють більші викиди від смогу та парникових газів, ніж відновлювані джерела, які включають гідроенергію, вітер, сонячну енергію, геотермальну енергію та біомасу.

Важливо знати, що, просто вибравши PHEV або EV, ви вже обрали більш стійке паливо, ніж нафта. Електромеханічні та електричні електростанції, що працюють на електроенергії, виробляють меншу кількість забруднюючих речовин протягом їх життєвого циклу, включаючи окис вуглецю та летючі органічні сполуки. Подібним чином, як середній бензиновий транспортний засіб виробляє 39 кг парникових газів протягом 160 км, PHEVs виробляють лише 28 кг, а електромобілі – лише 24. Запуск двигунів на вітчизняній електроенергії також зменшує нашу залежність від імпортованої нафти, що покращує нашу економічну та національну безпеку.


Використання відновлюваної енергії

Але що робити, якщо ви хочете їздити наскільки це можливо на “чистій” енергії? Якщо ви користуєтесь поновлюваними джерелами енергії, такими як сонячна або вітрова енергія, для поповнення вашого PHEV або EV, ви можете зменшити викиди вашого життєвого циклу до майже нульового значення. Якщо ви живете в будинку з гарною орієнтацією та розташуванням, ви можете встановити маленьку сонячну систему. Деякі виробники автомобілів навіть співпрацюють з компаніями сонячних панелей, щоб пропонувати знижки на панелі. Якщо виготовлення власної енергії неможливе, купівля чистої електроенергії може бути життєздатним варіантом.

Незважаючи на те, що ніяке паливо для автотранспорту не є дійсно без викидів, PHEVs та EVs допомагають нам стати на один крок ближче до цієї мети. Поєднання цих нових технологій автомобілів з відновлюваною енергією – це чудовий спосіб отримати найкращий варіант.


Замовляйте енергоаудит та тепловізійну зйомку в компанії Energy Consulting. Вартість наших послуг дивіться тут. У нас працюють лише сертифіковані працівники. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.