Електрифікація вашого автомобіля

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Для тих, хто виріс, дивлячись фільм “Назад у майбутнє” або “Автомобіль майбутнього!”, де автомобіль пролетів через небо з великою легкістю, це залишилося великою мрією. Хоча більшість з нас відмовилися від наших сподівань на летючий автомобіль, все, що знаходиться за межами двигуна внутрішнього згоряння, здавалося безнадійно недосяжним до недавнього часу. Проте, з кількома виробниками, які планують випускати плагіни та електромобілі, “Автомобіль майбутнього” буде доступний найближчим часом!

Але перш спершу, корисно зрозуміти різні типи технологій електроприводу. Основна форма електроприводу знаходиться в гібридних електричних транспортних засобах, які знайомі більшості людей. Гібридні електромобілі не потрібно взагалі підключати та заряджати. Замість цього, вони отримують свою електричну енергію шляхом захоплення енергії з гальмування та зберігання її в акумуляторній батареї. Ця резервна енергія дає транспортному засобу поштовх, щоб зняти тиск з двигуна внутрішнього згоряння.


Сучасні гібридні автомобілі

Сполучені гібридні електричні транспортні засоби (PHEVs) беруть ідею гібриду та значно розширюють весь електричний ведучий період. Як тільки гібридний електричний транспортний засіб з підключенням заряджає свої акумулятори за допомогою електричного зарядного пристрою, він може їздити від 16 до 65 км на всій електроенергії. Однак, коли його акумулятор виснажується, двигун внутрішнього згоряння автомобіля починає працювати на інших паливах. Незважаючи на те, що виробники лише оголосили, що PHEVs призначені для роботи на бензині, потенціал для майбутнього можна використовувати на дизелях, біопаливах або інших альтернативних видах палива. Деякі поточні гібридні власники також вирішили перетворити свої автомобілі на PHEVs.

Всі електричні автомобілі взагалі не мають двигунів внутрішнього згоряння. Замість цього вони повністю покладаються на свої батареї на свою потужність. У результаті вони не випускають ніяких викидів зі труб. Однак, оскільки більшість електроенергії виробляється від спалювання вугілля, заряд електричного транспортного засобу виробляє деякі викиди, що утворюють смог і парниковий газ. Потужність з використанням відновлюваних джерел енергії, таких як вітрова або сонячна енергія, дійсно приносить зелені дані транспортного засобу на наступний рівень.

Якщо ви хочете знизити свій екологічний відбиток та використання нафтової енергії, електропривід має велике значення. Незалежно від того, чи хочете ви придбати гібрид сьогодні чи повністю електричну машину незабаром, ви справді керуєте наступним поколінням автомобілів.


Використайте можливість підвищити енергоефективність свого житла чи підприємства. Комплексні заходи від компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг допоможуть вам в цьому. Пропонуємо енергоеудит, тепловізійну зйомку, утеплюючі роботи. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.