Енергетична ефективність в старому домі / EC

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-ФранківськМи часто розглядаємо як належне, і не задумуємося наскільки точно контрольована температура у наших будинках. Ще вдень люди сильно покладаються  на свій одяг, щоб контролювати свою температуру, тому що без сучасної ізоляції та парових бар’єрів у своїх будинках вологість та повітря всередині будинку легко пересуваються між зовнішніми та внутрішніми сторонами.


Для власників старих будинків вони є розкішшю – виконуючи маленькі примхи в дизайні будинку з того часу, отримуючи вигоду від великих розмірів приміщень, і просто знаючи, що ви живете в будинку, в якому історія може відчувати себе особливою. Але слід враховувати, коли потрібно зберігати оригінальні функції вашого будинку, зберігаючи при цьому комфортно вашу сім’ю та підвищуючи енергоефективність у вашому домі. Зрештою, всі чули чутки про те, які високі рахунки за енергію можуть бути для старого будинку. Але чи варто пожертвувати своїми мріями для того, щоб насолодитися своєю маленькою історією? Важливо знати, як провести професійну оцінку енергії у вашому домі та допомогти вам вжити заходів щодо підвищення енергоефективності ваших будинків.


Максимізувати оригінальні енергозберігаючі властивості вашого історичного будинку допоможе проведення енергетичного аудиту.

До кінця 20-го століття багато домовласників не могли залежати від комплексних  або повністю автоматизованих, механізованих, контрольованих систем вентиляції, охолодження та опалення. Їх просто не існувало. Швидше за все, будинки включали в себе кілька ручних або пасивних функцій, які відповіли на необхідність вентиляції, охолодження та нагрівання. Наприклад, дерева були посаджені стратегічно, щоб запропонувати літній відтінок. Крім того, у вікон були функціональні зовнішні або внутрішні вітражі для регулювання впливу сонця на тепло в оселі.

Оцінки енергоаудитора пропонують найкращий спосіб виявлення витоків повітря у вашому будинку. Варто на ці роботи найняти професійного аудитора енергії для проведення всеосяжної оцінки – особливо зараз, коли існують знижки не тільки на енергетичні оновлення, а й на саму оцінку енергії. Коли сертифікований аудитор проводить таку оцінку, експерт виходить за рамки ідентифікації очевидних енергетичних модернізацій. Він створить дорожню карту того, як краще і де ініціювати поліпшення у вашому старшому будинку.


Нижче наведено деякі поради, які допоможуть забезпечити енергоефективність свого історичного будинку:

  • Оновити гідроізоляцію ізоляцію (або додати ізоляцію до областей, які раніше були знехтувані)
  • Утеплити фасад
  • Оновіть систему опалення
  • Оновити водонагрівач

Як і в будь-якому будинку, в старіших будинках є можливість поліпшити енергоефективність. І ваша кишеня матиме вигоду у довгостроковій перспективі з зменшенням щомісячних рахунків. Просто переконайтеся, що, коли ви робите свої поліпшення, ви надаєте своєму історичному житлі особливу увагу, яку вона заслуговує.


Компанія Energy Consulting може провести вам безкоштовну консультацію та запропонувати вам недорогий професійний енергоаудит в Львові, Івано-Франківську чи Тернополі.

© 2019 Smarty.